1. 1.
  dün regaip kandili nedeniyle trt 1 de yayınlanan mevlut programında müftünün dua ederken atatürk ve sehitlerimizi unutması ve ardından heyecandan unuttugunu söylemesi ile gerçekleşen olay..
  1 -2 ... sinnocence
 2. 2.
  olabilir bu kadar büyütmemek lazım dediğim olay.herşeyi kötüye çekmeyelim....
  2 -1 ... aquantass
 3. 3.
  a.b.d. tüm güneydoğu anadolu'yu sözde "kürdistan" toprağı diye gösteren haritalar basar,sonra yanlışlık olmuş gözden kaçmış diye açıklama yapar.bir başkası çıkar "türkiye islam devleti...." diye giriş yapar cümlesine,sonra pardon der geri çekilirler.en son da bu...unutmuşmuş...bunak mısın be adam ! o kadar arapça dua'yı ezberesin de kendi ülkeni kuran yüce insanı mı unutuyorsun ??
  bütün bunların amacı...tepki ölçmektir...mahsus yaparlar ki...millet ne diyecek...ve bir gün kimseden ses çıkmadığı vakit görürlerse...istedikleri düzeni kurmak için son rötuşları yapacaklardır.
  5 -6 ... gothic evil
 4. 4.
  birileri için özel isimlerin sonuna gelen eklerin kesme işaretiyle ayrılmasından başka bir şey ifade etmeyişiyle bile açıkça ülkedeki kirlenmiş zihnin durumunu gösteren başlık. ey müftü efendi! senin o güzel vatanını,oturduğun mahalleyi,ibadet ettiğin camiyi kim kurtardı? atatürk ve şehitlerimiz. sen şimdi onlarca insan için dua edip onları unuttuğunu nasıl iddia edersen bu millet sana üstüne oturduğu organıyla osura osura güler. gerçi bu millet her şeyi unutur ama bu gençler unutmaz. türkiye bir islam devleti değildir,türkiye laik atatürkçü bir devlettir. devlet dairelerinde yüce liderin resmi vardır,nasıl unutulabilir. bu hıyarlığı yapan isterse islam dünyasının en saygıdeğer ismi olsun yaptığı tam bir gaftır. bunun altında art niyet arardım;ama aramaya gerek duymuyorum çünkü bu kesmin insanlarının yaptıkları her şeyin amacı açıkça ortadadır. türk şeriat devleti için mücadele vermektedirler. bu topraklarda yatan şehitleri unutmaktadırlar. tebrik ediyoruz müftü efendiyi,tez vakitte arabistan'a uçakla yollanmasını da talep ediyoruz.
  6 -2 ... ucuncayir666
 5. 5.
  (bkz: sana bir sey yapacagim ama kizmayacaksin)
  6 ... deep
 6. 6.
  (bkz: laiklik)
  (bkz: regaip kandili)
  (bkz: atatürk)
  sonuç;
  (bkz: lahana turşusu)
  2 -3 ... lyla
 7. 7.
  müftününkü unutmak değil, unutturmak isteyen zihniyetin yansımasıdır. hiç boşuna uğraşmayın Türkiye islam ülkesi değil laik, Atatürkçü bir cumhuriyettir. büyüklerimiz bir takım sağ-sol çatışması içinde oyalandılar; ama biz yeni nesil inanıyorum ki daha bilinçliyiz. ülkemizi ve Atatürk ü seviyoruz, koruyazacağız, unutmayacağız. devletin dini olmaz, devlet ülke insanlarına hizmet için var olan bir organizasyondur sadece. bireylerin dini olur, dinin de temiz ve yaşanılabilir olması için en uygun yönetim biçimi cumhuriyettir.
  5 ... kadir850
 8. 8.
  dini devlet isinden ayrı tutalım diyenlerin bu olayı bir devlet meselesine donusturmeleri sonucu sasırdıgım olaydır.
  2 -1 ... lowerkid
 9. 6.
  sadece atatürk'ü unutmuş gibi mualeme yapılmış daha başlık açılırken...atatürk ile beraber bu ülkeyi kuran şehitler de unutulmuştur ancak vurun abalıya misali yüklenilmeye başlanmıştır. ya müftü duanın sonunda "pardon atatürk'ü ve şehitleri unuttum" demeseydi ne olacaktı. hanginiz hatırlıyacaktınız ki ey ülkem insanları??? maalesef bulunan her abalıya vurmakla mükellef türk vatandaşlarına da muhtacız sanırım, türkiyemizin öteki yüzünü göstermemiz gerekiyor ve bunlar da bu iş yarıyor olsalar gerek.

  hanginiz kaç kere atatürk ve şehitlere dua ettiniz de, bir kereciğine olsun unutan müftüye çullanıyorsunuz??? bir de yafta hazır, yok amaç rejimi değiştirmekmiş de, halkın tepkisi ölçülüyormuş da, ses çıkmayınca rejim değişecekmiş, breh breh breh.

  çıkarın kafanızı artık kumdan, hey size sesleniyorum hayat kumların içinde değil...o taktığınız gözlükler * size sadece ve sadece sizin amaçlarınızı göstermekte ve ne yazık ki kendi ideolojinizin amacını size başka birilerinin amacıymış gibi gösteriyor...
  4 -17 ... brhmbl
 10. 7.
  laiklik elden gidiyor çığırtkanlığı yapmak için fırsat kollayan yazar modellerinin bayram yapmasını sağlayan olaydır. dine saldırmak için dini temsil eden herhangi birinin yanlış yapmasını dört gözle bekleyenler bu fırsatı da kaçırmamışlardır. müftünün unuttuğunu belirtmesi de kurtuluşuna yetmemiştir. ne de olsa niyeti hemen bu niyet okuyucular tarafından okunmuş ve rejim düşmanı olduğu anlaşılmıştır.. cezası da hemen verilmelidir.
  (bkz: vurun kellesini)
  (bkz: atatürk ülkeyi tek başına kurtarmıştır)
  (bkz: atatürk olmasa biz olmazdık)
  -2 ... engineer