1. 1.
    yeni bir mizah dergisi, 4 kasımdan itibaren her hafta bayilerdeymiş.
    3 ... titanick
  2. 2.
    çok güzel bir internet sitesine sahip, cenk ve erdem'in bitmeyen muhabbeti. bitmesinde.

http://mmm.muebbetmuhabbet.com
    ... buny
  3. 3.
    içinde cenkerdem varsa her türlü alınacak dergidir.
    ... kevin
  4. 4.
    arka sayfadaki eğitici bizon yazısıyla beni çok güldürmüş mizah dergisi. resimli ve haftalık dozlarda alınabilen cenkerdem olarak tanımlanabilir. fiyatı 1.75 tl ve çarşamba günleri çıkıyor.
    ... shotgunpadre
  5. 5.
    ilk sayısıyla ayar vermeye başlamış dergidir.

--spoiler--
    kraliçe parmak istiyor!
    ingiltere, şampiyonlar ligi'nde mücadele eden beşiktaş kulübü'nün oyuncularından bile parmak izi aldı. buyurun bu da bizim izimiz... miz miz zz...cıtonk, bzzzt.. czzt
    (burada orta parmak resmi var.)
    --spoiler--

ayrıca tayyar özkan'ın çizdiği 'caveman' karikatüründe de büyük bir ayar vardır aslında; anlayana tabi...
    ... buny
  6. 6.
    uzun ömürlü olmasını dilediğim dergi. fakat zor gözüküyor. zaten bir kere farklı bir dergi. herkes sevmez cenk ve erdem'i. o yüzden en azından çizer kadrosu olarak çok farklı olmak zorunda bu dergi. ve şu an bu konuda çok eksikleri var ama henüz yeni çıkmış bir dergi ve zamanla daha da zenginleşecektir eminim. bu arada dergideki renkler ve sayfa kalitesi olarak da diğer dergilerden daha geride. bu konuya da dikkatlerini çekimendantooori...
    ... kobrullah
  7. 7.
    çıkmıştır diye penguen ve uykusuzu almaya gittiğimde gördüğüm dergi. aha lan alayım bakayım dedim, aldım okudum, pek beğenmedim ama haftaya bir şans daha vereceğim.
    ... dun gidecegim yarin geldim
  8. 8.
    bundan 12-15 sene evvel cenk-erdem'in programinin ismi.
    ... berkedede
  9. 9.
    (bkz: kasmışsın be hocam)
    -1 ... jimmy the pro
  10. 10.
    birbirinden sinir iki tipitipin yıllardır yaptıkları bir kere dahi izlemeye tahammül edemediğim geyik ötesi bir programdı(ne progrmı o da belli değil) şimdi o yetmemiş gibi muhteşem bir iş başarabilmişler gibi mizah dergisi çıkarmaktalar. türkiye'de mizahın geldiği seviyeye bak selam dur..mizah dergisi biraz altyapı, birikim gerekir çocuk oyuncağı mıdır bu kuzum? sözlerimi büyük haberci(!),anhcormen reha muhtar'ında dediği gibi bitirmek istiyorum, vah türkiyem vah!
    -5 ... gucun karanlik tarafi