1. 1.
    katıldığım önerme zira lise zamanlarımda müdür yardımcısı öğrencilerle daha çok ilgilenirdi. müdürü daha çok pazartesi sabahları ve cuma akşamları kürsüde görürdük onun dışında odasında olurdu.
    3 ... mumbarsever01
  2. 2.
    Müdür yardımcısı okulu yönetir, müdür ise müdür yardımcısını yönetir.
    (Yönetim: başkaları vasıtasıyla iş görmektir,)
    3 ... kavunlu dondurma
  3. 3.
    Müdür, yardımcısı varken küçük işlere el atma gereksinimi duymaz. Siz bakmayın müdürlerin öyle olduğuna. Biz zamanında okulun temeline kimya dersinde ögrendiğimiz tepkimelerden patlayıcı yapıp kaçış yolu kazmıştık. Yakalanınca bu olay müdür yardımcısını bile aşmıştı müdüre çıktık direkt. Müdür bizi kulaklarımızdan tavana kaldırıp havada bırakıp tekme atıp uçurtmuştu. Ne günlerdi.
    2 ... uludag trollu
  4. 4.
    aslar her zaman daha baskın olabilir çünkü aslar sahadadır, üsler makamındadır. as da gücünü üssünden alır.
    1 ... bay efendi
  5. 5.
    bizim ortaokulda müdürü görürdük adamı görünce sanki milli eğitim müdürü gibi bir havası vardı. sanki futbolcuymuşum gibi bana soyadımla hitap ederdi. müdür yardımcısı ise 6.sınıfta dersimize girdi.(tüm yıl) o zamandan beri adamı dalgaya alıyorum. tüm ortaokulda umrumda değildi. diğer müdür yardımcısıda dersimize girmişti onuda severdik o yüzden saygı duyardık. dinlerdik ne derse. bu arada dalgaya aldığım. elemanı son gördüğümde saçları beyazlamıştı.
    1 ... resense
  6. 6.
    (bkz: liselileri pistten alalım)
    -1 ... pillars of creation
  7. 7.
    Baskınlık değildir, müdür yardımcısı müdür olup yatmak için her türlüöüşe koştururken müdür odadında son merci olarak sadece imza atar.
    Dolayısıyla siz sadece yardımcıyı görürsünüz çünkü müdür yatar.
    2 ... sozleriyle alkis alan yazar
  8. 8.
    müdür yardımcısı operasyonel bir pozisyon olup daha çok sahada olması ve daha çok göze batması gayet normaldir. Baskınlık bu değildir.
    1 ... mavraci
  9. 9.
    Genelde her okulda boyledir. Müdür özellikle disiplin kurulunda iyi polis rolundedir. Arka planda evrak işlerine bakar fakat son sozü söyler. Müdür yardımcısı ise kulak çeken taraftır.
    2 ... mondenscheinn
  10. 10.
    Müdürümüzün 1.56 (benden kısaydı) boyunda yardımcısının da 190 olmasıyla daha da göze çarpardı

- evet hocam haklısınız artık alayım şu mikrofonu
    Çocuklar Şimdi asıl konularımıza gelelim siz yine de sınıfta kahve içmezsiniz (kahkahalar..)
    ... sensusbence