1. 60.
    mübariz ibrahimov

mekanın cennet olsun kür şad ruhlu türk askeri.
    1 ... conta behcet
  2. 61.
    gece gece hikayesini okuyunca gurur duydugum şehit abimiz. mekanı cennettir allah'ın izniyle. azerbaycan türkiye cumhuriyetinin kardeşidir senin koruduğun vatan, türkiye cumhuriyeti'nin ta kendisidir aslında. ruhun şad olsun abim selam ederim.

bu arada şehit olduktan sonra ermeni köpekleri, şehit askerin ellerini bağlamış.. sanırsın ki dirilip saldırmasından korkuyorlar bu ne korku.. Gurur duyuyoruz seninle.
    2 ... ukraynali
  3. 62.
    https://www.facebook.com/Mubariz.I
    ... keepx
  4. 63.
    tek başına 100 küsür ermeni piçini öldüren türk ırkı'nın 2. kürşad'ı. ruhun şad olsun şehidim.
    4 -2 ... paolo di canio
  5. 64.
    türklerin üzerinden prim yaptığı ve buna devam ettiği azerbaycan yiğididir. karakol basıp kahramanca savaşmış, 44'ten fazla iti öldürmüş ve şehit olduğunda eli bağlanmış yiğittir.

edit:noldu amına kodumun havhavları zorunuza mı gitti. primcisiniz olum primci. ben de türkçüyüm ama bunun üzerinden kime prim yaptım?

edit2:bunu ben mi yazmışım zuhahaha. lütfen umursamayın. saygılar.
    -3 ... iki acayip adam
  6. 65.
    korkunun ermenistanda ismidir. Türk kökenindeki ne yapacağının belli olmadığının ismidir. allah şehadetini kabul etsin.
    ... turkoglu91
  7. 66.
    40 tane insan öldürdüğü için alkışlanan kahraman!

evet o 40 insanında canını bu arkadaş vermişti gidip almış emanetini geri.

(bkz: sikerim o sizin olmayan beyninizi)
    2 -26 ... necati bilader
  8. 67.
    kahramandır.

ermeni canilerin hocalı'da yaptıklarının sonucudur bu.

hepiniz ermenisiniz ya dokunmuştur size tabii.
    5 ... aleksander mitya aleksey
  9. 68.
    sözlükteki ermeni artıklarını rahatsız etmiş kürşad yürekli. ermeni köpeklerinin derisini yüzdüğü kız çocuklarından haberi yoktur bunların. ermeni cici tabi.
    7 ... delegado zero1918
  10. 69.
    40 aileyi babasız-evlatsiz bırakmıştır amma velakin bu Ermenilerin pürü pak olduğu anlamına gelmez ermeni seviciligi yapacak değiliz, el alemin topragını işgal edersen bedelini ödemeyede hazır olursun. Ee peki ölenlerin anaları eşleri çocukları? Suçlu kim? Suçlu bütün dünyadaki "toplumcular" insanı birey olarak varolduğu şu yaşamda zorla toplumculuga iten sözde "halkçı" "milletçi" bütün toplumcular. Akıl erdiğinden beri aşılanan her hangi bir toplumcu ideolojiye sahip olma zorunluluğu.
    2 ... because