1. 1.
    ülkede sağlıklı insanın kalmadığının işaretidir.

ankara - cepa - ds damat

emanet giydiği takımın ücreti 3 maaş eder ama gel gör ki ülkede insanlarda gereksiz bir hava var. ceket almak için girdiğimde içerisi bomboş iken çalışan 4 kişi pantolon katlıyor. bana bakıyorlar. merhaba diyorum bana bakıyorlar. ayağımda sneakers üstümde kot ve tişört olması beni "gereksiz müşteri" yapmıyor ne yazık ki. sonra bir süzdüler topuğumdan şah damarıma kadar sanki dilenciyiz anasını satiyim. patronu da elini arkadan bağlamış mal mal bakıyor bir ilgilenin diyor en sonunda. allah razı olsun ilgilendirdiğin için. 2 dakika bakışmalarımızdan sonra 2 ceket fiyatı sordum sonra çıktım sinirden.

Gittim hemen karşısındaki kiğılıdan gömlek ceket pantolon ne varsa 800 tl verdim çıktım. bunları alırken benimle 1 adam ilgilendi zaten kapıdan girer girmez hoşgeldiniz nasıl yardımcı olabilirim diyen biri çıkıyor içerisi de kalabalıktı halbuki. kıyafet değiştirirken bile kapımda bekledi.

yolunuz düşerse ankara-cepa-dsdamat'a oraya kasıntı kasıntı elini arkadan bağlamış patronu görürsünüz. adamlar şov için duruyor galiba orada. takım elbise giyince seviye atladığını düşünen insanlar var haha.
    4 ... korili tavuk
  2. 2.
    şu sikimsonik mağazaların fernando tipli çalışanlarına bende ayar oluyorum. götüm sattığı tek takımın fiyatına bir ay çalışıyor bizi beğenmiyor. ama ben doğrudan söyleyip bozuyorum hiç affetmem.
    3 ... the bear
  3. 3.
    okumadım ama haklısın o tarz kazık yerlerin çalışanlarında götü kalkıklık var.

zaten hitap ettiği kitle cebi dolu zevksiz tipler.
    2 ... adrian monk
  4. 4.
    genelde burak özçivit kırması tiplerdir.
    2 ... majealost