bugün

femen üyesi mısırlı kızların gerçekleştirdiği eylemdir.

http://vimeo.com/56018598
internette bir sürü abazan tarafından tık rekoru kıracak eylemdir. ayrıca o sonrasında yaşanan gülüşmeler de görülmeye değer. (bkz: çocuklar gibi şendik)
eşeğin amına su kaçırmak'tan başka bir şey değildir.
böyle protesto mu olur ? o karda, soğukta soyundun, vücuduna ateist sloganlar yazdın ne oldu ? üç beş osbirbaza ekmek çıktı o kadar. yarın bir gün bu gruba erkekler de dahil olsa ne olacak ? bu tür ptotestoların mesaj vermekten çok teşhircilik olduğu su götürmez bir gerçektir. teşhircilik pek çok ülkede yasal olarak suç sayılmaktadır.

unutmadan, ateistler sizinkiler işbaşında. hadi abi bir açıklayın bakalım.
kesin hasta olcaklar arkadaş buz gibi havada.
kişinin çok dindar görünüp sürekli ibadet etmesi onun ahlaklı göstermez.Din vicdan işidir ahlakla bağdaştırılmamalıdır.Din bir insanın güçsüzlüğü ve acizliğir.Kendini savunmasız zayıf gören, çok günah işlemiş yada diğer dünyada huri verileceğini düşünen kişiler dine yönelirler.Ekvator sıcağında bi de erkekler çarşaf giymeyi denesinler bakalım.
en soldaki kıza hasta olduğum protestodur, o nasıl bir surat lan, beni benden geçirmiştir.
dünyamıza renk katmışlardır.
kendileri var olsunlar..
2 adet kolpacısı ile birlikte soyunmuş kızın eylemi. hayırlı olsun kainata!
ergenlere de osbir malzemesi çıkmıştır bu vesileyle.
Tekrar tekrar izlenesi ve düşündürücü bir olaydır. Ülkemin insanlarının nedense "bu kızı kandırmışlardır kesin" diye düşünmeleri de bence utançtır.
i$te bunlar hep (bkz: libido)!!!
(bkz: aliaa elmahdy)
abazaların azını sulandıran durum.
eylem eyvallah ama genital bölgelerini kutsal kitaplarla kapatmaları protestonun amacına ulaşmayacağını gösterir. nasıl bu kadar salak olabilirler.
Abilerin topunu patlattığı çocuğun ağlayıp babama söylerim demesi kadar boş yere. Zaten kimse soyunanların verdiği mesaja bakmaz, bakılacak başka şeyler varken.
bu şekilde protest edeceklerse beni bile protesto edebilirler.
koçanlarından kurtulmuş işte diyeceğim ama neyse, ironi yapayım derken göz çıkartmış besbelli.
"o soğukta çırılçıplak durulur mu hiç? hasta olacaklar..."

by babannem.
hayır sonra odaya girerken ki orgazm olmuşcasına yaşanan heyecana, sevince, mutluluğa bi anlam veremedim ben.

iyidir ama böyle arada, cesaretini tebrik etmek gerekir kızlarımızın.
bana Arap kızlarının da, güzel olabileceğini gösterdiler. Genelde Maymuna benziyorlar da.
çok yakında bizim ülkemiz de görmek isteyeceğimiz aktif manzaralardan bir tanesi.
videoya bakamadım gözlerimi kapattım, ama kasıklarında çük yoktu; onun yerine kılların arasında çizgi şeklinde bir yara vardı. abime sordum o ne diye,"yaradır o yara..." dedi.
0 Yaratıcılık , Yüksek ilgi = Pek bi halta yaramış gibi gözükmiyen eylem.
mısıra tekrar dönerse sonunun pek iyi olmayacağını düşündüğüm kızın protestosu.

ayrıca neden zebur yok?
soldaki hanımefendinin vücudunda "apocalipse by mursi" yazıyor. mursi dediği, halihazırdaki baskıcı cumhurbaşkanı muhammed mursi.

ortadaki hanımefendinin vücudunda "seria is not a contitution" yazıyor ki "şeriat anayasa değildir/şeriat toplumu yönlendirecek kurallar değildir" gibi bir şey demek.

sağdaki hanımefendinin vücudunda: "no islamism yes sucularısme", yani:
"islamizm değil laiklik/islamcılık yok akılcılık var." yazıyor.

dövizlerde ise: "no religion , "dine hayır/din yok" ve "religion is slavery",
"din köleliktir" yazıyor.

çok cesurca bir eylem olmuş. tebrik ederim, bu akılda bir vatandaşım yapsın isterdim. insanlık namına güzel hareket.
allahsızlık değil dinsizlik yükseliyor.
allahın gücünden onun yüceliğinden kopmak mümkün değil;
ama dinlerin yanlış yaşanıyor olması insanları rahatsız ediyor.
açıkçası beni de rahatsız ediyor.
aklı olmayan bedeni ile protesto eder, bu da hayvanlıktan öte hayvanlıktır.