bugün

yapay gündem...yanıt vermeyiniz.
(bkz: Susun beyler deli konuşuyor)
(bkz: Konuş deli)
e haydi doldur o zaman bre kafir.
Boş olsa, kimseye zararı olmaz... Bunun iSe 1 faydası varsa, 10 tanede zararı var... Öldürmek desen onda, tecavüz desen onda.... Tez çürütüldü, konu kilit.
Bunu diyen boştur.
bazen düşünüyorum da, neden tüm islam ülkelerinde terör ve dinci terör örgütleri var ha? neden bir islam ülkesi geride kalmış oluyor da bir yahudi veya hristiyan ülkesi gelişmiş oluyor ve içlerinde dinci terör örgütü olmuyor ha? aslında herkes bozulmamış tek dinin islam olduğunu söyler. buna katılmıyorum. islam bozulmuştur. eğer bozulmasaydı onlarca batıl inanç olmazdı ve islam ülkelerinde terör olmazdı. sonra derler ki: islam barış dinidir. hahahaha! söyle yalanı sikeyim inananı, evet.
Dünyadaki tüm müslüman kitleyi mercek altına alıp gelişmişlik, yaşam standartları, eğitim seviyesi, ülkelerinin yaşanabilirli v.b kıstasları değerlendirerek doğruluğu hakkında fikir yürütülebilinecek iddia.
Kendine saygısı olmayan bir yaratığın, ağzından şer salyaları aka aka manevi bir ayda, müslümanların manevi duygularına saldırma pozisyonudur.

Not: Hoşt deseniz bile anlamıyor.
Boşuna yorulmayın o bir köpek bile değil...
Bu nasıl iş yahu?
Birisi çıkıp Müslümanlık boştur demiş, altına yazılana bak: “Muslumanlar amina koysun.”

Ne değişik memleket burası. Herif dinimi koruyacağım diye küfür etmiş, ki hardcore musluman sanırım bu abimiz, baya tepki göstermiş. Fakat aklı sekste, cinsellikte. Arkasından da altı(6) kişi artılamış.
Şimdi bunu yapanlara sorarsan islam’ı savundular.

Eğer bir mümin islam’ı böyle anlatıyorsa kusura bakmayın da bu ne riyakarlıktır?

Edit: aynen aynen, şimdi sevap pointler yazılıyor hesabınıza.
Yahu, ağzından küfür eksik olmaz, iki kelimesinden birisi s*k soktur, sonra utanmadan hakaret ederek kendini savunur.
Adam olun da tepkinizi ortaya koyun. Elalemin b*klu ağzınıza
düşmüş islam.

Edit2: eksile eksile, çakma müslüman. Ha doğru, siz oruç tutup namaz kılınca pasparlak oluyordunuz. Zihniyetinize tüküreyim.
Salyalar saca saca konuşuyorlar bir de. Işid’den ne farkınız var bilmiyorum. iyi ki elinizde o imkan yok. Sorsan da hoşgörü dinidir, kötü konuşmayı yasaklar, küfür günahtır.
Yersen.
sadece müslümanlık değil, bütün dinler öyledir.
Başlığı açan köpek türü, çömeldiğiniz zaman saldırmaz. Korkmayın hoşt diyin gider.

Tanım: Yalan ifadedir.
Boş olup olmamak karakter ile alakalıdır. kimsenin kimsenin dini inancına hakaret etmeye hakkı yoktur. önce insan olmak gerekir. din kişiyi bağlar.
güncel Önemli Başlıklar