bugün

Birkaç gün önce "esad demokratik seçimlerle seçilirse çalışabiliriz" diyen bizdik zaten no vodka tamam tamam.

O değilde rusya ben devletim diyor.
kandırıldık der geçersiniz amk.
dış siyaset, dik duruş böyle bir şey işte.

ülke olarak dünyada bir ağırlığınız varsa istediğinizi her zaman alırsınız.

bir gün öyle, bir gün böyle yanar döner olursanız da alay konusu olursunuz ancak.

Lihtenştayn'dan bile posta yersiniz.

devlet devlet gibi davranacak.
Amaç zaten pkk nın temizlenmesiydi,rejim askerlerini sürmek değil.suriye toprakları Suriyelilerin.
her durumda akp ve akp dış politikalarını alkışlayanların, münbiç için ağlaması ne kadar ilginç.

not: vazalin kullanın. hissetmezsiniz.
Devlet devletle muhataplığına öncelik verseydi biz de bu durumdan memnuniyet duyuyoruz diyebilecektik. Ancak şimdi ne desek formunda kıvır kıvır kıvamında oturacak kucak arıyor olduğumuz muhtemeldir.
Ya siz haber izlemiyormusunz??!!nerdeyde 1senedir şu kamuoyuna sürekli söylendi,sınırı pkk dan temizlicez ister uçsunlar ister buhar olsunlar ister Şam'da çadır kursunlar.sınırdan saldıracak durumda olmasınlar.mevzu budur.
ben daha da menun oldum

ne s*k bulursa atlayan

sonrada biz kandırdılar

diye ağlaşan akabe

başımıza işidi falan bela edemeyecek demektir.

ziyadesiyle memnun oldum eski bir akabeli olaraktan

darwin korusun

akabeli olacağıma atarım kendimi bir yerden

sonuç olarak fevkalade memnun oldum.
Ben Amerika çekilirken bunu yazmıştım.
gılışdar isdifa edsin

ak kefenliler göreve diyecem de diyemiyorum

zira reyiz bizi afrine götürcüler

şimdi paralı askerlik kuyruğunda

böyle de komik memleketiz mk.
türk ordusu dünyanın 8. ordusudur ve teyakkuz halindedir.
onlar düşünsünler.
çember daralıyor ismeeett..

bir tane iş/alan/görev/yer/olay yok ki başarılı olmuş olalım..

evet..

çok sevgili ırmağının akışına ölürüm türkiyemci ve bayrak inmez ezan dinmezcilerimizin müthiş eforlarıyla 50 senenin sonunda çadır devleti seviyesine inebildik..

çok şükür, amin.
https://www.youtube.com/watch?v=_UaTZPTp8Ac
Bu sonuç değil. Bu harekat eninde sonunda yapılacak. Sebebi ise türkiye'nin güvenliği. Şu anda sanırım yapılan uluslarası mutabakat ve eş güdüm. Mutabakat sağlansa da sağlanmasa da öso o bölgeye girecektir. Arkasında türkiye desteğini bularak. Tabi ki biz müdahale etmemiş oluruz.
güncel Önemli Başlıklar