bugün

turkcell 3g görüntülü konuşma reklamlarının sonuncusunda 2 ayrı takside hareket halindeyken görüntülü konuşma yapan abla kardeşten küçük kız kardeşi oynayan oyuncu. ayrıca melekler korusun adlı dizinin ilk bölümlerinde de yer almıştır kendileri. izmirli olup istanbulda yaşamaktadır.
ayrıca brad pitt'e benzemektedir kendileri (bkz: serbest çağrışım)

görsel
önden çok hoş resim veren, yan profilden de brad pitt'e benzeyen güzel kız.
Turkcell reklamında gördüğümüz oyuncu.Daha önceleri melekler korusun adlı dizidede rol almıştır bir kaç bölüm.
arçelik reklamında da rol almıştır. hoş bir güzelliği vardır.
az önce şüphe adlı televizyon dizisinde striptiz sahnesiyle güzelliğini gözler önüne seren gelecek vadeden oyuncu.
ial mezunuymuş.
daha küçük gösteriyor efendim, en fazla 20 denir.
kaşı güzel, cımbızlık şüphe'li.
anadolu üniversitesi, sinema televizyon mezunudur.başlarda kamera arkasında çalışırken, oynadığı reklamlarla tanıdığımız güzel hatun.yaşını kesinlikle göstermemektedir.keşke daha iyi bir yapımla ekranlarda yer alsaydı dediğim insan kaybolmasın bir yerlerde hep görelim onu.
1984 doğumlu olduğunu öğrenince şaşırdığım oyuncu kişisi.
(bkz: daha ufak gösteriyor bu hatun)
erkek simalı bi kız. bunun bi billbordda reklamı vardı, kız arkadaş off ne tatlı bi çocuk bu yaa diye ciddi ciddi asılmıştı buna. onun kız olduğuna inandırana kadar canım çıkmıştı. öyle bi kız işte. kaşları burnu saymazsak hoş tabi.
sadece 'güzelliğimi aldım yanıma' diyerek türkiye'de güzelliğiyle para kazananlar kervanına katılan 'televizyoncu' 'reklamcı'.
ilerleyen yıllarda reklamı oldukça iyi yapılmış amerikan sineması kopyası bir kaç filmde oynar, bol reklam arası olan dizilerde roller alır falan filan.
kim bilir, belki de ben malca yorumlar yapan internet aylağımdır, kim bilebilir?..
(bkz: her şey olur)
cok guzel olmayan, yasindan daha genc gosteren oyuncu.
beyaz showda daha da gözümüze sokulan tek kaş hatun.
ayrıca showa girerken hödük gibi gitti oturdu, orda büyüklerin var, dolunay ablan var, soner abin var öpsene ellerini iyi akşamlar desene, bre zındık.
disko kralı'nda kaşlarına saldırılan kişidir.
okan beyin kaşları ile dalga geçtiği halde güzel olan bağyan.
çok hoş bir bayan ...

ayrıca kalın olan kaşları deil , bakan kişin ruhudur ...
beethoven nasıl 9. senfoni de altın oranı tutturdu ise, bu hanımın anne babası da aynı oranı tutturmuştur.

anne babasının ellerinden öper, saygılar diler, 99. grammy ödülünü kendilerine takdim ederiz.
çok beğendigim bir kadın git gide güzelleşiyor.
doğallığın geldiği son nokta. bi kadın bu kadar mı içten olur yahu. kedi canını senin!
soy ismine bakıp çay demlediğim kişi. dur daha görmedim, beğenirsem editlerim.
kaşları 3 numara kesilmiş hanım. maşaallah yeni dökülmüş asfalt gibi. bir de mayolu görmekte yarar var.
oldukça hoş hatun. güzel pozlar da veriyor.
ayrıca;
(bkz: yirim)
çıkışını yaptıgını soylediği videosu suradan izlenebilen homosapien http://youtu.be/_L1P9W5PNts
güzel ve doğal kadın nasıl olur sorusunun cevabı oyuncu. kalın kaşın mükemmel durduğu ender insanlardan.