bugün

facebookta sürekli karşıma çıkan adam. resmen nefret ediyorum şu an kendisinden facebooka ne kadar para yatırdıysa adam sürekli çıkıyor. türkiyede siyasetin saygınlığı diye bir konuşması var 2001 de mecliste ulan onu bile izledim 3 kere. o kadar çıktı facemde o kadar çok kendisine maruz kaldım ki dün akşam rüyama girdi. yozgattan bağımsız vekil adayı ulan kazanamazsın da kurtuluruz umarım senden.
1 kasım'daki seçim öncesi yozgat'tan bağımsız olarak aday olan eski bakandır. sosyal medya'dan falan çok güzel yaptı tanıtımını ve takip ettiğim kadarıyla da yozgat'ın çoğu ilçesine köylerine gitti konuşmalar yaptı . bir yozgatlı olarak yozgat'a çok faydasının olduğunu biliyorum yozgatlılar bi ara chp olayından dolayı kayalar'a ters düşse de bu seçimlerde bayağı bir destek alacağa benziyor .
çekerek ve kadışehrinde bayagı destekliyorlar.
adamın miting fotoğraflarına bakıyorum genelde kemik bir kitlesi var 100-150 kişi her mitingde bayrak filan sallıyor. geri kalan kitle uzaktan takip ediyor. ilçede o günkü en hareketli olaya şahitlik etme bakımından.
7-8 bin oy alıp seçilemez gibi geliyor uzaktan görünen.
görsel
oyum sana
iyi partiye katılan eski bakan.