bugün

kocasına isyan eden kadındır. artık kaynana dırdırından bulanıp '' annen mi? ben mi? '' diye kocasına tepki gösterir. bu durumda koca da; '' tabi ki sen hayatım '' deyip karısına sahip çıkmalıdır. sonuçta onun çocuklarının annesidir. mantıkta bunu söyler ama keşke olmasa böyle şeyler tabi.
düşüncesiz kaltak bir kadındır. kimse kusura bakmasın ama öyledir. lan amına kodum karısı sanki o anne olup kaynana olmayacak. kocasının kafasını şişirmekten başka bir şey değildir bu. götüne tekmeyi basıp '' siktir git ananın evine '' demeli ve annesini seçmelidir adam. akıllı adam böyle yapar. anne bu amk. felipe melo olsa neyse.
ben bu soruya hep annem derdim, artık diyemiyorum zaten soranda yok annem rahmetli oldu.
bencil insandır.

çocuğu evlendiği zaman oğlunu yanına çağırıp "lütfen cevap ver karın mı ben annen mi diyen kadın" olacaktır.

bugün kocasına beni seçeceksin baskısı yaparken ilerde oğluna tabi ki anneni seçeceksin seni ben doğurdum diyecektir.

kadının bencil doğasına en güzel örnektir.
Neden bu iki seçenek arasında beni bıraktığını bunun zor bir karar olduğunu ve kendisini benim yerime koymasını isterdim. Sonra tabii ki ikinizi de çok seviyorum deyip her ikisinin benim için çok farklı anlamlar ifade ettiğini söylerdim. O da herhalde beni anlardı. Sonuçta bu soruyu soran kişi bir kıskançlık bunalımı içinde ve net bir cevap almak istiyor. istediği ilgi gösterilmeli ve birtakım sürprizler yapılıp gönlü alınmalı.
Anam diye cevap verilir.

Kadın da net zeka geriliği görüldüğünden tedavi olması önerilir.
çok yanlış yolda olan kadındır.