bugün

bugüne kadar herhangi birinden hiç duymadım bu cümleyi*

aslında işi o aşamaya hiç getirmedim. üstelemedim, ya da çoğunlukla vazgeçtim.

ama bu sözü duyarsam işte o zaman içim rahatlayacak, üzerinde düşünmeye değer biri olmadığına gerçekten inanacağım bu kez, çünkü ancak o zaman sahteliğini itiraf etmiş olacak, farkında olmasa da...
lütfen ile başlayıp emir kipiyle biten bir cümledir.
Lütfeni görmezden gelip bir daha yazılmamalıdır.
istememenin kibarcasıdır.
örn; lütfen ama bak.
canı çok yanmış bünyenin son isteği. ne demek istediğine siz karar vereceksiniz. bir telefon sapığı gibi üzerinde çalışıp bunalttıysanız bu kesin bir emir cümlesi. arkanıza bile bakmayın.
ancak canınızdan çok sevdiğiniz kişinin canını yaktıysanız, sorunun merkezine inip hayata geri döndürebilirsiniz. henüz geç kalmış değilsiniz.
"neden ?" diye cevap atıp bu kurala ilk ihlali gerçekleştirmek gerek.
eski sevgilime kurduğum cümledir.

insan çektiği acılara artık sınır koymak istediğinde sevdiceğini kendinden uzak tutmak için söylüyor. aslında her saniye telefonu kontrol ediyorsunuz yine de belki mesaj atar diye. kahretsin kerata laf dinliyor.
aslında atmanı istiyorum ama atmasan da çükün sağolsun demenin nazikçesidir.
lütfen bana bir daha mesaj atma cümlesi bazen karşı tarafta 'ben naz yapıyorum,sen bana bakma' havası uyandırdığı için, sözü kullanan kişi aslında 'götünü, daşşağnı yerim nolur arayı soğutmayalım' demek istiyor olabilir. ancak
lütfen bir daha bana mesaj atma cümlesi yapı itibariyle biraz daha serttir *, bu cümleyi söyledikten sonra sonuna 'tamam mı amına koduğum' diye ekleyesi gelir insanın.
-lütfen bana bir daha mesaj atma
+ok baby
-ok sana da by
*
-lütfen bana bir daha mesaj atma
+ hımm ok by

*
tam bir yavşaklıktır. münakaşa ediyorsun adamla. tabii fazlasıyla çatışıyorsun. adam kilitlendiği yerde mevzu hakkında bildiklerini sıralıyor sonra da "bir daha mesaj atma bana" diyor. oldu amk. ulan madem daha mesaj istmeiyorsun, neden cevap mahiyetinde yazıyorsun? hiç yazma, karşındaki de sana yazmasın. mercimek kadar beyniyle kurnazlık edecek aklı sıra dürzü.
egoyu tavana vurduran eylem. (mesajı yazan kişi için )
sinirden kudurtan eylem. (mesajı alan kişi için)
para kazandıran eylem (operatör için).
"e arayım o zaman" diye sorduran eylem. ne eylemi lan? eylem mi bu? cümle bu!
düzeltiyorum! "e arayım o zaman" diye sorduran cümle. (yavşak biri için)
o değil de mesaj atacak kadar samimiyet varsa arada sen verdin o samimiyeti yani kendiliğinden bulmadı mesajı atan da.. şimdi kesin sen yeni sevgili yaptın. hatta sırf ona şov olsun diye de bunu yazıyo olabilirsin. ya valla bu cümlenden sonra ben senden herşeyi beklerim. ya olum götsün ya. bi de lütfen diyo bak ya! salaksın olum sen!

bi de bunun durduk yere mesaj felan olmadan olanı vardır he.. fii tarihinde bi mesaj atılmıştır.. aradan ay geçer yıl geçer.. bakar ki ses yok mesaj atan yok. mesaj atar.
bana bir daha mesaj atma.
e atmıyorum ben sana epeydir mesaj zaten.
e bundan sonra da atma.
peki.
bence tartışmak yerine başka şeylerden konuşabiliriz?
ne alaka?
boş musun ya?
heee şu mesele gibi.

göt eski sevgili mesajında geçen cümle. (format için)
Eğer bu söz eski sevgiliye söyleniyorsa ve sırf gururdan yapılan bir hareketse fena can yakar.
üzerine sözler yazılıp şarkı yapılması gereken eylem. (emre aydın için)
hemen ardından 've bir daha da beni arama' lafının geleceği kesin olan cümledir.
bir chatleşme değil. (rıdvan dilmen için)
kendini bir bok sanan ex-hatun cümlesi. bulunmaz hint kumaşı sanki kaltak ben de ölüyordum mesaj atmak için.
daha güzel istemediğini belirten cümleler vardır.
(bkz: bi s*kt*rip gidermisin)
erkeğin sevgili edindikten sonra yedekte tuttuğu hatuna çektiği siktir çeşitidir.
güncel Önemli Başlıklar