bugün

mütevazı bi' motokaravan. hesapta 10 milyon lira para. küçük bi' masa, her akşam kafa nereye sen oraya, çek babacım manzarası şahane yere, kimseyi rahatsız etmeden muhabbeti tıngırdat.

veri gut.
tabi ki ev. ama dubleks olacak. parayı verince bütün taksiler senin.
bence lüks yaşam olsun bırak ev de kira olsun arabada yaşam kaliteli olsunn yeter babacıgım yediğin yemek giydiğin ayakkabı kullandığın parfüm saten anlık seylerin sahipliliği memnun eder beni saten gerisi toprak olucak nesneler haznesi:))
evi gezdirip yada bir cafe'nin önüne çekip gözlününde gözsüzünde gözüne sokamazsın.
ama lüks araba yı dolaştırıp ekmeğini yersin.
adam değilsen bile lüks araba ile adam muamelesi görürsün.
lüks araba. lüks ev mi lüks araba mı dediğine göre it gibi çalışıyorsun. evden bir şey anlamazsın. işe giderken gelirken tadını çıkarırsın arabanın. tatile gidersin, uzun yola çıkmak için can atarsın. uyumadan uyumaya kullanacağın eve para bayılmak mantıksız. eve para bayılmak genel olarak mantıksız.
Lüks kaynana ile her ikisine de sahip olmak mümkündür. Doğru eş seçimi zengin kaynanadan geçer, zengin kayınpeder göt olur ona aldanmayın.
Biraz fazla vizyon ile lüx yelkenli.
lüks karavan.
Evi bir 50 sene rahat kullanırsın da araba öyle mi? Sanayi de mi yatacaksın, dikkat et bebeğim?
Lüks ew ama farketmez huzurum olsun yeter . Oncelik huzur huzur huzur.
lüks ev elbette, araba nasıl olsa onun garajına yakışır. haaaa sadece birini tercih edeceksen yine ev derim ortalık kar kış kıyamet, başını sokacağın bir evin olmalı.
lüks araba bence.

bi çok kapıyı açar * akşamdan akşama otel gibi kullanacağın yere dünyanın parasını vermektense güvenliğimi ve ulaşımımı sağlayacak yoldaşıma para vermeyi tercih ederim.
Hiçbiri. Kaliteli yaşam.
Lüks ev, araba bunlar hep elalem denilen tayfa önemsenerek alınan şeyler. Benim yaşam standardım, yaşam kalitem önemli.
altından rüzgar geçen herşey zarardır. ev mantıklı.
tabi ki lüks ev. sonrasında evi satıp 1 adet lüks araba ve 1 adet orta halli ev alınabilir.
güncel Önemli Başlıklar