bugün

An itibariyle yaptığım ve tavsiye ettiğim uygulama. Ne çok liseli varmış be amk.

Gözümden kaçanlarsa beni donuzlasın sizin gibi liselilerle aynı ortamda yazmak istemiyorum.
(bkz: liseden mezun olup bir türlü yerleşememek)
yapsam mı diye düşünmüyor değilim. bu kadar çok liseli ergenin burada olması cidden korkutuyor beni.
--spoiler--
Şaka lan şaka. gelin bak bişey dicem size
--spoiler--
Donuz istiyom gel beni al , al beni alllahini sevdiğim al.
Asla yapmayacağım eylemdir.konuşmak isteyen hatta bazen benim de fikirlerinden faydalanmak istediğim genç yazar kardeşlerimle irtibatı koparamam.gençlerimize değer verelim.
Ya lise mezunu olarak kalmış bir baltaya sap olamamış kisilerin ya da istedigi üniversiteye gidememiş yine bir baltaya sap olamamış kisilerin yapacağı hareket. Sanki siz bu yollardan gecmediniz bu yaptiginiz hala ergen olduğunuzu gösteriyor yaşınız kaç olursa olsun.
Not: universiteliyim
Donuzlayınca da açılan başlıklar göründüğü için yine de sol cenahda görmekten kurtulamayacak yazarların yaptığıdır.
(bkz: ava giden avlanır)
Rahatsız olmuş yazarların yapacağıdır.

Sanki siz hiç liseli olmadınız denyolar. Sanki hiç "off öss'de şu kadar bininci olmuşum, ne yazayım yardım edin yhaa .s" diye ortalıkta gezmediniz.

Not: bir liseli savunucusu.

Not2: liseli değilim.
bir kendinden küçük olduğunu düşündüğün kişileri donuzlamak değildir. bunu yapan benim veletten alacağım bilgiye ihtiyacım yok diyordur.