1. 11.
    https://www.youtube.com/watch?v=QDbGKVQqC2c+

zaten burada söylemişti açmak istiyorum her yerimi diye. dediğini yapmış. hepinize de bok yemek düşer. kendi vucudu değilmi istediğini yapar.
    1 -5 ... akacakkandamardadurmaz
  2. 12.
    insanı güldüren durumdur. yahu bu kızcağız sokakta çırılçıplak dolaşsa ne olur hangi aklı başında erkek bunu kadın yerine koyup dönüp bakar. bu kızcağızı çekici bulan da hiç kendini kandırmasın sübyancı piçin tekidir. 1.50 boyunda 40 kilo kadın mı olur.
    bu fiziğe sahip her kız gibi dikkat çekmek için götü başı açık gezilir amayine de kadın yerine konmazçünkü 10 yaşında kız çocuğu gibi olur onun giydiklerinin etkisi. vitaminsiz halleriyle açmışken iyice açayım der, endamlı, dikkat çekicibir kadın bunun 10 da biri açılıp saçılsa olay olur ama bunun gibiler istedikleri kadar soyunsunlar ancak şirin olabilirler.
    3 -6 ... inderex
  3. 13.
    Kim bilmiyorum ama Metroda gözünü kapatan adama tepki gösteren zihniyetin ürünü sanırım.
    2 ... isminiunutanadam
  4. 14.
    iyi prim yapan bir şahıs. bulmuş yurdum kıtlıktaki abazalarını, twitch'ten sağ babam sağ. yol babam yol. arz talep meselesi
    1 ... sibirskydvij
  5. 15.
    Ebru şallıda yaşadığım hayal kırıklığı bile daha iyiydi. Böyle ifşa mı olur aq. Evet. Bi ara helali hoş olsun yapabiliyorsan diyordu. Hakkat şuna bakıp atabilen varsa haketmiştir. Neyse pisleştim yine aq sizin yüzünüzden. iyi geceler.
    1 ... baba kreyzi
  6. 16.
    Resimleri gerçek ama videoları sahte olan ifşadır.
    -2 ... ruhusonsuz
  7. 17.
    lylo kim AMK.
    1 -1 ... kazangap
  8. 18.
    videolarda, fotolarda gerçektir bikinisinden, dövmesinden, evinin koltuğundan perdesinden tanıyabilirsiniz(kızı bilen arkadaşlar için söylüyorum) zaten diğer ifşalarda yüzü gözüküyor.

normalde üzülürdüm ancak youtube da twitch deki yayınlarından izlediğim kesitlerde "harbi kızım, göstersem de elletmem, kimse elini süremez bana," imajı yaratarak namuslu sert kız triplerindeydi o yüzden iyi oldu üzülmüyorum sadece merak ediyorum utanıpta yayıncılığı bırakacak kadar haysiyet sahibi mi diye.
    3 ... maskulist
  9. 19.
    Bu kız da kara amlı çıktı. Dudak renginden kara amlı olduğunu tahmin etmiştim. Lan şu topraklarda süt beyaz amı olan biri yok mu ya? Nasıl bir coğrafyaya düştük.
    7 -7 ... cikolatalidonut
  10. 20.
    Whatsapp gruplarından çıkmama neden olan ifşadır.

Oğlum bari söyleyin lan ifşa atacağınızı, pat diye gruba atılır mı? Yemin ederim istesem bu kadar kolay ulaşamazdım.

Ne ifşaymış arkadaş ülkenin gündemine oturdu. bir bu kalmıştı zaten gündemi meşgul etmeyen. Abazanlar topluluğu sağolsun!

Gerçekten ülke olarak gündemde böyle bir şeyin olması çok acı. Ağlanacak halimize gülüyoruz...
    2 -1 ... asypleth