1. 1.
    sosyal medyada dolaşan yayıncının ifşasıdır.

edit: link istemeyin arkadaşlar
    4 -4 ... despiva
  2. 2.
    ilk olarak bu kim ve niye ünlü? ikinci olarak ifşa düzeyinde yine hangi kalitesizlik dolaşacak? Üçüncü olarak bu tarz fotoğrafları, görüntüleri-her neyse-yaymak suçtur muhtemelen. Kısacası bize ne diyin geçin.

Edit: twitch yayıncısıymış. Zaten yayınlarda küfür ve erkek muhabbetinden geçilmiyordu. Sonra bu tür platformlar kötü biliniyor diye ağlıyor aynı işi yapanlar. Böyle anılır tabi. Ortama bak yahu. Kimleri ünlü yapmış bizim ergenler yine. Ben iyice soğudum şahsen. Bu devirde neyine güvenip atarsın özelini bilmiyorum. Yine de paylaşılması hoş değil.
    9 -2 ... vasilissa
  3. 3.
    emre belözoğlu'na küfür ediyordu en son. izlanda'da yapılanlar sonrası.. ya lylo musun nesin böyle oranı buranı sererler yere. üzülmedim. ayrıca çirkinmişsin.

ayrıca ağzı bozuk biriymiş. şaşırtmadı.
    6 -4 ... sapnu puas
  4. 4.
    uzun zamandır takip ettiğim biri. bunlar reklam kampanyası. niye senin benim ifşa görüntüm çıkmıyor. hala salaksınız. lylo candır. bu olay önünü açacak. instagram takipçi sayısı iki katına cıktı.
    4 -20 ... akacakkandamardadurmaz
  5. 5.
    Kadın halinden gayet memnun gibi. Bizi ilgilendirmez. Şimdi mağdur oldu falan gülerek okuyordur.
    ... uzak diyarlarda evli barkli
  6. 6.
    Kendisini sevmem umrumda da degil beter olsun.
    6 -2 ... s h a k t a r v8 x
  7. 7.
    youtube'da birkaç kez denk geldiğim ergen, bilgisayar oyunu meraklısı, ilgi budalası bir kızın ifşası. ifşayı da gördüm. youtube'da bir videosunun altına link atmışlar tıkladım. 10 saniyelik bir mastürbasyon videosu, bronzlaşmış ve bikiniden dolayı beyaz kalmış mahrem bölgelerini gösterdiği 5 saniyelik bir video ve yine aynı türden aynadan çekilmiş bir fotoğraf. saçma sapan bir şey.
    2 -1 ... dertler derya olmus
  8. 8.
    göğüs ve malum yerden ziyade ayakları güzelmiş.
    ... akacakkandamardadurmaz
  9. 9.
    https://www.youtube.com/watch?v=QDbGKVQqC2c+

zaten burada söylemişti açmak istiyorum her yerimi diye. dediğini yapmış. hepinize de bok yemek düşer. kendi vucudu değilmi istediğini yapar.
    1 -5 ... akacakkandamardadurmaz
  10. 10.
    insanı güldüren durumdur. yahu bu kızcağız sokakta çırılçıplak dolaşsa ne olur hangi aklı başında erkek bunu kadın yerine koyup dönüp bakar. bu kızcağızı çekici bulan da hiç kendini kandırmasın sübyancı piçin tekidir. 1.50 boyunda 40 kilo kadın mı olur.
    bu fiziğe sahip her kız gibi dikkat çekmek için götü başı açık gezilir amayine de kadın yerine konmazçünkü 10 yaşında kız çocuğu gibi olur onun giydiklerinin etkisi. vitaminsiz halleriyle açmışken iyice açayım der, endamlı, dikkat çekicibir kadın bunun 10 da biri açılıp saçılsa olay olur ama bunun gibiler istedikleri kadar soyunsunlar ancak şirin olabilirler.
    3 -6 ... inderex