1. 1.
  sosyal medyada dolaşan yayıncının ifşasıdır.

  edit: link istemeyin arkadaşlar
  3 -3 ... despiva
 2. 2.
  pics or didnt happen.
  1 -1 ... fazlasiylakirgin
 3. 3.
  ilk olarak bu kim ve niye ünlü? ikinci olarak ifşa düzeyinde yine hangi kalitesizlik dolaşacak? Üçüncü olarak bu tarz fotoğrafları, görüntüleri-her neyse-yaymak suçtur muhtemelen. Kısacası bize ne diyin geçin.

  Edit: twitch yayıncısıymış. Zaten yayınlarda küfür ve erkek muhabbetinden geçilmiyordu. Sonra bu tür platformlar kötü biliniyor diye ağlıyor aynı işi yapanlar. Böyle anılır tabi. Ortama bak yahu. Kimleri ünlü yapmış bizim ergenler yine. Ben iyice soğudum şahsen. Bu devirde neyine güvenip atarsın özelini bilmiyorum. Yine de paylaşılması hoş değil.
  9 -2 ... vasilissa
 4. 4.
  emre belözoğlu'na küfür ediyordu en son. izlanda'da yapılanlar sonrası.. ya lylo musun nesin böyle oranı buranı sererler yere. üzülmedim. ayrıca çirkinmişsin.

  ayrıca ağzı bozuk biriymiş. şaşırtmadı.
  5 -2 ... sapnu puas
 5. 5.
  Lylo kim aq? Yeni yeni tipler türemiş.
  11 -1 ... gethere
 6. 6.
  uzun zamandır takip ettiğim biri. bunlar reklam kampanyası. niye senin benim ifşa görüntüm çıkmıyor. hala salaksınız. lylo candır. bu olay önünü açacak. instagram takipçi sayısı iki katına cıktı.
  4 -19 ... akacakkandamardadurmaz
 7. 7.
  Kadın halinden gayet memnun gibi. Bizi ilgilendirmez. Şimdi mağdur oldu falan gülerek okuyordur.
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 8. 8.
  Kendisini sevmem umrumda da degil beter olsun.
  6 -2 ... s h a k t a r v8 x
 9. 9.
  youtube'da birkaç kez denk geldiğim ergen, bilgisayar oyunu meraklısı, ilgi budalası bir kızın ifşası. ifşayı da gördüm. youtube'da bir videosunun altına link atmışlar tıkladım. 10 saniyelik bir mastürbasyon videosu, bronzlaşmış ve bikiniden dolayı beyaz kalmış mahrem bölgelerini gösterdiği 5 saniyelik bir video ve yine aynı türden aynadan çekilmiş bir fotoğraf. saçma sapan bir şey.
  2 -1 ... dertler derya olmus
 10. 10.
  göğüs ve malum yerden ziyade ayakları güzelmiş.
  ... akacakkandamardadurmaz