bugün

sosyal medyada dolaşan yayıncının ifşasıdır.

edit: link istemeyin arkadaşlar
uzun zamandır takip ettiğim biri. bunlar reklam kampanyası. niye senin benim ifşa görüntüm çıkmıyor. hala salaksınız. lylo candır. bu olay önünü açacak. instagram takipçi sayısı iki katına cıktı.
Kadın halinden gayet memnun gibi. Bizi ilgilendirmez. Şimdi mağdur oldu falan gülerek okuyordur.
Kendisini sevmem umrumda da degil beter olsun.
youtube'da birkaç kez denk geldiğim ergen, bilgisayar oyunu meraklısı, ilgi budalası bir kızın ifşası. ifşayı da gördüm. youtube'da bir videosunun altına link atmışlar tıkladım. 10 saniyelik bir mastürbasyon videosu, bronzlaşmış ve bikiniden dolayı beyaz kalmış mahrem bölgelerini gösterdiği 5 saniyelik bir video ve yine aynı türden aynadan çekilmiş bir fotoğraf. saçma sapan bir şey.
göğüs ve malum yerden ziyade ayakları güzelmiş.
https://www.youtube.com/watch?v=QDbGKVQqC2c

zaten burada söylemişti açmak istiyorum her yerimi diye. dediğini yapmış. hepinize de bok yemek düşer. kendi vucudu değilmi istediğini yapar.
insanı güldüren durumdur. yahu bu kızcağız sokakta çırılçıplak dolaşsa ne olur hangi aklı başında erkek bunu kadın yerine koyup dönüp bakar. bu kızcağızı çekici bulan da hiç kendini kandırmasın sübyancı piçin tekidir. 1.50 boyunda 40 kilo kadın mı olur.
bu fiziğe sahip her kız gibi dikkat çekmek için götü başı açık gezilir amayine de kadın yerine konmazçünkü 10 yaşında kız çocuğu gibi olur onun giydiklerinin etkisi. vitaminsiz halleriyle açmışken iyice açayım der, endamlı, dikkat çekicibir kadın bunun 10 da biri açılıp saçılsa olay olur ama bunun gibiler istedikleri kadar soyunsunlar ancak şirin olabilirler.
Ebru şallıda yaşadığım hayal kırıklığı bile daha iyiydi. Böyle ifşa mı olur aq. Evet. Bi ara helali hoş olsun yapabiliyorsan diyordu. Hakkat şuna bakıp atabilen varsa haketmiştir. Neyse pisleştim yine aq sizin yüzünüzden. iyi geceler.
Resimleri gerçek ama videoları sahte olan ifşadır.
istanbul seçimlerini etkileyecek bir ifşa mıdır diye merak ettirir.
link hizmettir.

https://www.youtube.com/watch?v=Q1EedwkdbPo
Sözünün eri hatunmuş.
Leş. Bu kadar kötü ifşa olmaz olsun.
(bkz: nasıl dikkat çekerimde bugün)

iyicene ilgi manyağı olduk. Black mirror adlı dizinin bir bölümünün özeti aşağıdaki gibidir (spoiler içerir).

--spoiler--
https://www.youtube.com/watch?v=epI5r0_T_lE
--spoiler--

Her şeyi takipçi sayısı ve beğeni ile ölçer olduk. Dizi de gelecekte denen olayı yaşıyoruz.

ys: ben de bu giri ile sanırsam bu oyuna alet oldum. hayırlısı.
Lylo ne tuvalet kağıdı mı?
Siz Ne biçim insanlarsınız insan şuraya bir link falan koyar.
kız verdiği sözü tutmuş ve gerekeni yapmıştır. amımı ve mememi açıcam deyip açmıştır. fesatlık yapmaya gerek yok. ellerine sağlık. memeler diriymiş bu arada. sarkma tehlikesi yok kesinlikle *
resimleri kim şey yaptı lan? o kadar da uğraştık..
Zaman zaman videolarına denk geldiğim için kim bu ağzı bozuk ergen diye bakmıştım.

Neyse hiç üzülmedim.

Ama malum soruyu evet diye cevaplarım kesinlikle.
amıda bahtı gibi kara amk.
Abi ne leş insanlarsınız yav bir karının ifşası sözlükte en çok yazı yazılan başlıklardan biri.
umursanmaması gereken ifşadır. entrylerden anladığım kadarı ile kendisi baya bir ortaya dökülmüş. google arama ile de yayıncı olduğunu anladım. neden umursanmasın peki? toplumsal mesaj gibi bir gayem yok moruk ama "kerimcan" denen elemanı hatırlayın. o kadar çocuk dahi takip ederken tam unutulmaya yüz tuttuğu sırada instagram hikayesinde dalganın tiridine banarken görsel paylaştı. ne oldu? daha çok ilgi çekmeye başladı. bu ülkede insanlar ayıplanacak bir şey yaptığı zaman daha da ilgi görür. ha "ulan çıplak resim atması ayıp götelek? tonla nü sanatçı var" diyebilirsiniz. fakat insanlar bunu tutup bir sanat için yapsa ifşa demezsiniz, cinsellik ile kendini gösterip sonra bunu milyonlar tarafından görülebileceğini düşünmemek acizliktir. velhasıl kocaman insanlarız, cinsellik ise maksat sevişin. daha önce uzun uzun bir entry girmiştim. orada daha detaylı anlattım...

(bkz: #41558165)
Sanki hiç meme vajina görmedik a.q bir grup ergen dışında kim takar senin ifşanı reklam kokan hareket bunlar samimi gelmiyor ama paylaşmayın silin ceza alırsınız işlem başlatılır falan filan birşeyler demiş internete düştümü biter olay o naneyi yemeden önce düşünecektin ders olsun tabiki samimiysen gerçekten pişman olduysan ...
Kendisini tanımıyorum, twitch ortamını da takip etmiyorum. Lakin şunu söylemeliyim ki, üzerinde bu kadar durulmamalı. Ayıptır, ifşa olayları bir kadının başına gelebilecek en kötü şeylerden biridir. Her insan hayatında belli belirsiz hatalar yapabilir ve gün gelir o hatalarınndan dolayı pişman olabilirler. Bu kızın da hatası güvenmemesi gereken birisine özel görüntülerini atmış olması. Burada yadırganması gereken bu kız değil, o fotoğrafları ifşalayan kişidir.