bugün

hayatta söylemeye değecek birinin çıkmadığına üzüleyim mi sevineyim mi bilemediğim bi söz.herkesinde bu söze değeceğinide zannetmiyorum.insan önce kendisine demeli.çünkü kendini kaybettiğinde bulması dah zor.geri getiremezsin eski seni.
bir diğer versiyonu;
(bkz: beni terk edersen ben de gelebilir miyim)
(bkz: ayrildiktan sonraki ilk sozler)
yalvarıyorum sana,ne olur...senden başka tutunacak dalım yok...gitme...gidersen,ben biterim...anlamına da gelen söz öbeğidir..
ilk duyulduğunda insana müthiş güven getirir...ancak hemen gaza gelinmemesi gereken bir durumdur,çünkü çoğu zaman söyleyen kişi,isteklerini yaptırmak amacıyla söylemektedir...kız milleTidir yapardır...
(bkz: uzaktaki sevgili)
(bkz: eski sevgili)
(bkz: yalan) ****
ben seni bırakmak istediğimi söylesem bile,
lütfen beni bırakma.

(bkz: aglayamam)
inadına bırakası gelir insanın bu tepki karşısında. *
(bkz: beni sev lütfen)
düşmek,yuvarlanmak,uçmak üzere olan insanın,onu tutan insana söylediği söz.
BAZI KIZLARIN CEP TELEFONLARININ HAZIR MESAJLAR BÖLÜMÜNDE OLMASI GEREKEN iSTEK.
sizi bırakıp giden insana bu cümleyi söylüyosanız terk edilmeye mahkumsunuzdur. güçlü olan kazanır, yerlerde sürünseniz de güçlü görünmek zorundasınız, onu geri istiyosanız.
bir yerde ya da bir durumda bırakıldığı varsayımı ile hareket eden istek cümlesidir.lütfen beni bu aşkta tek başıma bırakma demenin kısa yoludur. Bir aşkta tek başına kalmak korkusunun latince karşılığı bulunup bilmemnefobi etkisi şeklinde de telaffuz edilebilir.
daha cok ayrılmak isteyen ve ayrılan sevgiliye söylenicek söz.onun yoklugundan okadar korkarsınız ki,onsuz yaşayamıyacagınıza okadar inanırsınız ki siz bu kelimeleri söylemekten başka birşey diyemezsiniz.onun hayaliyle yasamanın ne kadar zor oldugunu bilirsiniz tekrar mutlu günlere dönmenin cagrısını bu cümleyle yaparsınız.hayatınızın acıyla gecmemesi için ona böyle yalvarırsınız...*