1. .
  istanbulda en ucuz bileti bulduğumuz, fırtına başladığında şansıma en arka taraftan su akan otobüsleri ile yaran, rahat olmayan koltukları ve izmir otogarda uyanmayan şehir içi servis şöförleri ile komedi yaşatan otobüs şirketi.
  2 ... pink_floyd
 2. .
  bursa-yalova hattını parsellemiş kelle koltuk otobüs şirketi. Asla bir koltuğun bir sahibi yoktur. Kavgasız gürültüsüz tek yolculuk mümkün değildir. Ve en önemlisi muavin asla otobüsün dolduğuna inanmaz. Ayakta yolcu almak bu şirketin doğasında vardır.
  ... tutsikimiyancek
 3. .
  lüks olduğu için yalova şehir merkezine girer.
  1 ... gece lampulu
 4. .
  bir dönemin psikopat otobüs firması. 80 li yılların sonunda bu firmanın otobüsleri yollarda hız rekorları kırardı. bursa-ankara arasını daha o yıllarda 4 saate indirebilmişti. ankaraya kazasız belasız ulaşanlar, vardıkları yerin ankara mı yoksa cennet veya cehennem mi olduğunu anlamak için etraftaki nesneleri mıncıklarlardı.
  2 ... ihtiyar degirmenci
 5. .
  geçmiş yıllarda bir bayram dönüşü bursa dan istanbul a nilüfer ve kamilkoç tan bilet bulamamış olup, mecburiyetten tercih ettiğim firma. terminalde istanbul a hemen kalkıyor denilerek gaza getirildiğim ve istanbul a 4.5 saatte(normali 3-3.5 saat) ulaşabildiğim firma, işin kötü yanı ufacık yalova da şehir içinde 3 prefabrik hareket merkezine de girer, yalova turu atarsınız, aynı koltuk iki kişiye de satılabilir ve ss lüks yalova seyehat olarak tanınır...
  1 ... reddiplomat
 6. .
  süs olsun diye başına lüks kelimesini alan vasatın da altında bir tanıma sahip firma.
  otobüs de aklınıa gelmeyecek herbrşeyi görmeniz mümkündür.
  acı ama gerçek.
  -1 ... kirkemirke
 7. .
  adı lüks kendisi vasat firma. ama fiyatları can yakmaz.
  1 ... thebash