1. 1.
  bayern münchen'in ara transferde tsg 1899 hoffenheim'dan alarak kadrosuna kattığı brezilyalı orta saha oyuncusu.

  http://www.mackolik.com/p...8001&season=2010/2011
  1 ... killanici
 2. 2.
  1987 doğumlu brezilyalı ön libero. 17 milyon avro gibi çok büyük bir ücret ödenmiş kendisi için.
  ... renewagner
 3. 3.
  ilk başlarda forma şansı bulmakta çok zorlansa da şu sıralar takım için önemli bir oyuncu haline gelen orta saha oyuncusu. Toni kroos ve schweinsteiger ile beraber orta sahada iyi işler yapmakta.
  ... liverpoolmlt
 4. 4.
  Sene başında javi martinez in takıma katılımıyla geçen seneki kadar forma şansı bulamayan kaliteli orta saha. Bizim Marco aurelio gibi bir tarzı var. Aslında vaktiyle bayern 17 milyon euro gibi yüksek bir bedele almış olmasa galatasaray şöyle 10 milyon euroya melo nun yerine alsın diyeceğim ama arsenal 22 milyon euro önermiş bayern e büyük ihtimalle oraya gider.
  ... liverpoolmlt
 5. 5.
  sağlam defans.
  ... tshabalala
 6. 6.
  wolfsburg'a 20 milyon euro karşılığında transfer olan futbolcu. evet.
  ... oytunkaran
 7. 7.
  Aslında 20 milyon euro çok gibi dursa da verilen paraya değecek bir orta saha oyuncusu. Yani melo yerine galatasaray ın almasını isterdim ama işte büyük para gerçekten. Yoksa futbolu harika. Zaten konfederasyon kupasında döktürdü. Eğer bayern bu sene takıma bir sürü ortasaha doldurmasaydı satmak zorunda kalmazdı zaten.
  ... liverpoolmlt
 8. 8.
  tip olarak brezilyalılardan çok hindistan'ın pencap eyaletinde riksa sürerek yaşamını idame ettirren sade vatandaş havasındaki topçu.
  3 ... tosovale
 9. 9.
  Tesadüf müdür bilemem ama ne zaman bir wolfsburg maçını izlesem mutlaka bir golune denk geldiğim brezilyalı. Tam bir karambol golcüsü.
  3 ... tosovale
 10. 10.
  iyi bir görev adamı. Hücuma katkısı büyük. Bu sezon çok formda.
  1 ... darah hitam