bugün

beşiktaş seyircisi tarafından üzerine atılan cisimlere ve edilen küfürlere karşı verdiği cevaptır. cevap için (lütfen bkz:http://www.milliyet.com.t...11201&Date=30.03.2008)
galatasaray maçında tribünlere yaptığı embesil hareketler sonucunda, ultraslan üyeleri tarafından 4 yönlü orgy'e alınmadığına dua etmesi gereken bir futbol oyuncusununun "gelin beni dövün birader, sıkılıyom kamplardan da idmanlardan da" şeklinde serzenişidir aslında...

hayır dövsünler diye demiyorum da türkiye burası lugano kardeşim, yarın bir gün başına iş alacaksın sonra...
maça chelsea formalarıyla gelip chelsea lehine tezahürat yapan bunların üstüne birde 'şampiyonlar liginde fenerbahçeye başarılar dileriz deermişiim' gibi yaratıcılık timsali! bir pankart açmış buda yetmemzmiş gibi futbolculara küfür üstüne küfür saydıran taraftarlara lugano nun yaptığı az bile kalmış olan hareket.
(bkz: cevab veremedi)
lugano'nun ne kadar da uğrunda ölünesi bir insan olduğunu gösteren cevaptır. küfüre golle ve sadece bir iki ufak parmak hareketiyle cevap vermek de zeki insanın işidir afedersiniz.

(bkz: Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim)
beşiktaş taraftarının chelsea macını dört gözle beklemesine yol açan olaydır.
karşı tarafa cevap hakkı doğuran cevaptır. kanımca, beşiktaş taraftarı bu olayın üzerine giderse vereceği cevapla diego lugano'yu köpeğin poposuna sokabilir.
lugano tribünlere maçta 8 dakika uzatma olduğunu anlatmak istemiştir.
(bkz: dermişim)
(bkz: alternatif intihar etme şekilleri)*