1. 1.
    Neden sürekli peşpeşe entry giriyor awk bunlar?

Sözlüğe anlaşarak girip anlaşarak çıkıyorlar herhalde. Birbirlerini savunmaya ant içmişler. Meriçlik goygoyu yapıyorlar bir saattir solda. Aslında birbirlerinin merici bunlar aq kdls

Bak şimdi vıcık vıcık ikizler olarak gelecekler
    9 -7 ... yikanmak istemeyen cocuk
  2. 2.
    lucius vorenuss ve moon tripper ikilisi
    5 ... alpertunna
  3. 3.
    iki tane ergen irisi işte . akıllarınca eğleniyorlar. bırakın eğleşsinler çocuklar *
    4 -2 ... tuiran kouma
  4. 4.
    bitirim ikili.
    2 ... excalibour
  5. 5.
    sen bana aşık falan mısın kardeş? cidden soruyorum. bu ilginin, bu saplantının başka bir açıklaması olamaz çünkü.

adam "ağzından" düşürmüyor beni. *

2 meriç entrysi girdik hemen başlık açtı. yaralı güvercin seni.
    5 -11 ... lucius vorenuss
  6. 6.
    Lucius beyi tanımam etmem lakin buradaki entrysi sayesinde haykırarak güldüm. Ne kadar da zeki biri. Keşke kamkilopsim olsa.
    4 -1 ... moon tripper
  7. 7.
    buradan, lucius vorenuss'un da kız olduğu sonucunu çıkarıyorum. hayırlı olsun.
    6 ... elmas bogazici
  8. 8.
    Magazin gündemine bomba gibi düşen bir haberle karşınızdayız. Sözlüğün popüler iki ismin adı birlikte anılıyor. Bakalım ne gibi açıklama da bulunacaklar merakli bekleyişte olan hayranları için.
    1 -1 ... duygusuz adam
  9. 9.
    Hepiniz malsınız aq.

Biriniz ilgi meraklısı ergen diğeriniz de kendini mükemmel göstermeye çalışan her boka konuşan aptal bir yaratık.

Moon'u tam bilmiyorum ama o da kezban galiba.
    -4 ... memelog
  10. 10.
    Bu iki arkadaş ısrarla aynı başlıklara peşpeşe entry girmeye devam ediyor. Khlfşdpd

Sevgili mi bunlar
    Yoksa birbirlerinin feykkisiler mi yaw awk

işsiz işsiz her başlıkla geyik yapmaya çalışıyorlar, ne kadar itici

Haftada birkaç kez sözlüğe giriyorum, ne zaman girsem bunları görüyorum. Bu nası Bi işssizliktir aga? Nası tahammül ediyorsunuz kdldl

Ed. Biri bu hafta 322, diğeri ise 250 entry yazmış. Muhtemelen bunların neredeyse tamamı sözlük içi entry jaiajahahahahah

Tiplere bak awk
    10 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk