bugün

güldürmüştür. nereye el atsalar kurutuyorlar, tutunacak dalları da kalmadı bu geselilerin.
fenerbahçe'den ve beşiktaş'tan teklif gelse de reddedeceğinden sadece galatasaray'a mal edilebilecek bir durum değildir. çünkü 3 maç arka arkaya kaybedince türkiye'de hocayı yollamaya çalışırlar. aykut kocaman az kalsın uefa kupasını aldırıyordu fenerbahçe'ye adama demediklerini bırakmadılar. fatih terim'in başına gelenleri de hepimiz gördük. güzel oynarsın skora bakarlar, iyi skor elde edersin futbol göze hoş gelmiyor derler. bahaneler bitmez. bir türlü hoşnut edemezsin kimseyi. yorumcusu ayrı, medyası ayrı, taraftarı ayrı, yöneticileri ayrı bu ülkenin. ben de onun yerinde olsam gelmem.

kral gibi karşılanıp düşman gibi gönderilmek hoş değil.
doğru bir karardır. zira gelip fenerbahçe karşısında hezimete uğramak yerine iç karşıklığın olduğu ukrayna'da kalmak daha cazibtir.
şu an herşey güzel görünse de, galatasarayın içinde bulunduğu ve gelecekte karşısına çıkacak olan parasızlık durumu olabilir. adam gelirse, 2. sene maaşını alamayabilir, şimdilik gidişat bu yönde...
ücret arttırma çabası olabilir. ukrayna'daki iç karışıklık ve çok uzun süredir aynı takımla devam etmesinin kendisini sıkması ile ilgili çokça açıklama yapmasına; ve üstelik galatasaray'dan teklif gelmedi henüz diye de sinyal vermesine rağmen, shaktar'ın teklifi cazip gelmiş olmalı. hala imza atmamış olması, her şeyin bitmediği anlamına gelir. fakat galatasaray şu an aynı parayı mancini'ye veriyor ve devam eden bir sözleşme var. mancini ile yollar ayrılmadan, lucescu'nun böyle bir açıklama yapması profesyonel ve doğru bir davranıştır. ama ben yine de lucescu'nun şu ortamda 3-4 yıl daha ukrayna'da kalacağına veya kalmak istediğine pek inanmıyorum.
iyi bir teknik direktör olduğunu gösterir. bitik, real'den 6 yiyen, gol sevinci yaşarken sakatlanan oyuncuların olduğu, futbolculuktan çok uzun atlamacıların olduğu bir takıma adam niye gelsin. sonuna kadar haklı ve ileriyi gören bir teknik direktör olduğunu kanıtlamıştır luce.

http://www.milliyet.com.t...aray-1884667-skorerhaber/