bugün

Paşa'nın imzasını kullanma suçtur.
niyeyse bir tek çomarların bildikleri gizli maddeler. dillerinden de düşürmüyorlar bir türlü. lan neyse söyleyin, hepimiz bilelim, hepimiz çomar olalım! yok, onu da yapmıyorlar.

en son yunanistan'dan ayarı yediler "lozan'ı beğenmediyseniz size sevr verelim" diye. gene de uslanmadılar.
Lozanın gizli maddelerinide kuranda mucize olarak gördüklerinden biz göremiyoruz... Ben en iyisi şu Kuran'ı birdaha okuyayım.
çomarların gözlerini kısarak bakıp görebildikleri maddelerdir. çomarlar söylemiyorlar bize.
dün bir arkadaşla muhabbet ediyoruz. inönü 12 adayı lozanda verdi dedi. ben bilmiyorum dedim. son 20 yılda irili ufaklı bir çok ada vermişiz yunana dedim. ayrıca 12 adaları lozandan önce kaybetmişiz, tarihçiler öyle diyor diyince, o tarihçiler mason, yahudi, ne dediklerini bilmiyorlar, dış güçler kumandalarına bastı dedi.

bence haklı. arkadaşın eğitim durumunu söylemeyeceğim ama anladığınız kadarıyla tarih dersleri hep başarılı....
Gece gece yarmıştır.
Sadece çomarlar biliyor. O kadar gizli.
görünmez mürekkep ile yazılmışlardır.
Hangi madde?
Yok öyle bir madde.

Diye cevap verilir.
Çomar diye okunur.
Türkiye 2023'ten önce barışçıl amaçlı da olsa nükleer santral kuramayacak.

Uzay programı sadece telekomünikasyon hizmetleriyle sınırlı kalacak.

Tavsiye kararı;
Başkanlık sistemine geçiş engellenmelidir.
o kadar gizli ki her troll en az 5 madde sayabiliyor. ustelik birinin bildiginin digeriyle alakasi yok. bu hesapla binlerce hatta on binlerce anlasma maddesi var ve hepsi cok gizli yerlerde saklaniyor. insan birseyleri bilmeyebilir fakat atıp tutmaktan biraz olsun hicap duyar. biraz olsun!
- türkiye'nin süper güç olmasına 2023'e kadar izin verilmeyecek.
- 2023 yılına kadar Türkiye'nin bor çıkarmasına izin verilmeyecek.
- dış mihraklar 2023 yılına kadar ülkenin üstüne kara kedi gibi çökecek.
o kadar gizli ki herkes biliyor.

tanzimat fermanı halka açık bi fermandı ki, şurada sorsam 10 kişi bilmez maddelerini.

ama lozanın gizli maddelerini 35 milyon biliyor.

çok fazla gizlemişler. önü alınmamış.
görsel
Lan silkik 1923 te nükleer enerji mi var dı da anlaşmaya bununla ilgili bir madde eklensin? 3 hassiktirle uğurluyoruz.
bir gün açıklayacaklar diye korkuyorum hali hazırda böyle birşeye inanacakların sayısı azımsanmayacak derecede ve bunlar buna körü körüne inanıyor sonra gelde tersini ıspatla.
--spoiler--
-ot içmek serbest diyollaaa
--spoiler--
Yok amq gizli hikaye felan.

Açık sözlülükle yazılmış bir beyandır.
büyük resmi göremeyen biz çapulcuların asla öğrenemeyeceği maddelerdir. neyse ki 2023 de antlaşma sona erecek ve bu özel mürekkep ile yazılmış olan maddeler görünür hale gelecek ve hepimiz aydınlanacağız büyük resmi gören vatandaşlar gibi. zaten sonrasında her birimizde çanta çanta bor olacağı için en fazla gülüp geçeceğiz hep beraber kırlarda koşarken.
kim sızdırmış lan bu gizli maddeleri kim bu köstebek.
https://scontent-bru2-1.x...743318f6f&oe=5A081C15
görsel
O kadar gizli ki sözlükte konuşuluyor. Evet.
Cem Uzan'ın yaşadığı hapis şoku gibidir.
Daha hala devam ediliyor konuşulmaya sadece bölücülük ve kendi yerine tayin edilen PYD pkk ile mücadele ediyorlar. Yoksa eskiden bir şey kaybedilmedi. Oyun hala oyun.