1. 1.
  (bkz: love is nothing without you)
  ... hendrix
 2. 2.
  (bkz: erkek mantigi)
  2 ... melek
 3. 3.
  gercekci olmak gerekirse son derece dogru oldugu hemen anlasilacak soz obegidir. sevdicegin tenine dokunmadan, sonuna kadar butunlesmeden bir iliski nereye kadar surebilir... belki yıllarca sadece mektuplarla suren iliskiler de vardir ama onlarin da en buyuk ozlemi sevisebilmek yada dokunabilmek degilmidir acaba. sanirim bu konudaki yanilgimizin sebebi sevismenin cirkin isimlerle anilabilmesidir. fakat gelmek istedigim nokta su ki, adi her ne olursa olsun, her iki tarafinda ozgur iradesiyle olduktan sonra o degilmidir dunyanin en guzel eylemi... seksten daha guzel uyusturucular var diyen insanlar tanidim ki, bugun anliyorum en buyuk eksiklikleri severek sevismenin tadina varamamis olmalaridir.
  7 ... vaylo
 4. 4.
  sevişmenin aşkın bedensel ifadesi olduğu düşünülürse * bir bakıma dogru olabilecek tespittir. netekim kimi zaman tek başına sex bile aşkı yeşertmeye yetebilir, gerekliliği tartışılamaz. her sevişen yahut sevişme kelimesini kullanan abaza olmayacağı gibi her insanın aşka bakışı ve aşkı yaşayışı da farklılık gösterebilir.
  2 ... bloodsucker
 5. 5.
  (bkz: mottoya gel)
  1 ... notrinova
 6. 6.
  polat alemdar'in kesinlikle katilmadigi gorustur. adam yillardir rahmetli olmus bir kiza asik ve dogal olaral onunla seks yapamiyor ama askini icinde yogun bir sekilde yasiyor. surreal bir durum.
  ... soganli sirkeli ayran
 7. 7.
  life is a name, sex is a game, forget the name, play the game tarzında bir söz..
  2 ... pablo escobar
 8. 8.
  bir amerikan deyimi.
  ... mabrahar
 9. 9.
  (bkz: dil dile degmeden dil ogrenilmezmis)
  ... mabrahar
 10. 10.
  (bkz: seks sikiş ve sevişmenin farkları)
  ... otep shamaya