1. 1.
  fransa'nın son şampiyonu Montpellier Başkanı.

  louis nicollin

  resimde sağda. takım şampiyon olursa saçımı takımın renklerine boyatacağım diye söz vermişti.
  ... dennishan
 2. 2.
  fener için onlar uefa'da şampiyonlar liginde cezalılar değilmi '' demiş monpellier başkanı adama hak veriyorum.

  http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/22321203.asp
  -1 ... binnai39
 3. 3.
  --spoiler--
  Ligue 1’de mücade eden Montpellier’de Başkan Louis Nicollin, oyuncusu Younes Belhanda’nın Fenerbahçe’ye transferi konusunda sarı-lacivertli kulübe karşı ağır ifadeler kullandı.

  L’equipe’e Belhanda transferi hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Nicollin, “Değişen hiçbir şey yok. Onlar (Fenerbahçe) bize parayı 3 taksitte vermek istediler, kötü bir şey yok! Paralarını kendilerine saklayabilir ve uygun bir yerlerine koyabilirler.” ifadelerini kullandı.
  --spoiler--
  kaynak: goal.com
  ... bernini
 4. 4.
  fenerbahçe için sölediklerini okuyunca "ne hallere soktun bizi fenerbahçe." resmen rezil olduk.
  -1 ... johnnyjason
 5. 5.
  Fenerbahçeye tarihi ayar vermiş olan klüp başkanıdır. Tam tüm ajanslarda Belhanda fenerde, işte şu kadar ödenecek, şöyle böyle derken kendisi çıkıp dağılıyın amk! hüvüyetinde bir tepki koymuştur.Artık elde ne belhanda kalmıştır ne başka birşey.
  -2 ... echoesoffrance
 6. 6.
  --spoiler--
  Montpellier başkanı Louis Nicollin, fransız gazetesi l'équipe'e verdiği röportajda Belhanda transferi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  Nicollin, Belhanda'nın Türkiye transferi ne durumda? sorusuna "Artık bu konudan, gitmek istiyorsa gider, ama bu adres Türkiye olmaz! Ben oyuncularımı ancak ve ancak Almanya ya da Ingiltere'ye satarım." dedi ve ekledi; "Yanga-Mbiwa Newcastle'a gidiyor, kendisi bir eşek ise bu benim suçum değil." diyerek oyuncusuna atıfta bulundu.

  --spoiler--

  http://www.turkfutbol.com/detay.asp?id=1362
  ... felis lynx
 7. 7.
  belhanda'nın kramponları götüne girsindir.
  1 -1 ... jarrus
 8. 8.
  Annesi vakti zamanında Fransa'nın tenha sokaklarında bir Fenerbahçeli tarafından tecavüze uğramıştır. Ortaya bu kiliksiz orospu çocuğu çıkmıştır.
  -1 ... ben hakimim masum bey
 9. 9.
  bu adam kesinlikle ruh hastası. bunu temsili olarak mı orada tutuyorlar bilmiyorum ama kesin ruh hastası. türk düşmanlığını başka şekilde çıkartmaya çalışıyor. açıklamalar falan spor ahlakının neresinde? bu adam ceza verir mi fransız dölü platini?
  -1 ... oytunkaran
 10. 10.
  bu adamı tanımayan fanatiklere garip gelebilir ama bu adam herkese karşı böyle gidin demeçlerine bakın görün. belhanda'yı 7-8 milyon euroya iç etmeyi düşünen azize'ye ayarı çakmıştır. bence peşin 12-13 milyona gelir diğer olasılıklar bu çılgın başkan olduğu sürece çok zor.
  1 ... zenithgeist