bugün

O değilde başlığa ilk bakınca louis vuittonla calvin cleinin karışımdından ortaya çıkmış bir mutant marka gibi duruyor.
knk kendine nik6 girmişsin bil istedim.

(#34540544)
Her yazdigi olay olan, gundemi belirleyen usta yazar. Kuvvetli kalem. Cok yasa!

Edit: hahahahahhshjaba aynen yazar x.
(bkz: kendi nick altını uplayan yazar)
george carlin öldükten sonra, gezegendeki en iyi komedyen.
tarzı çok sert. ama komik.
en komik komedyenlerden biri.

bir adet lustral içtim ve izliyorum. aman tanrım, daha çok gülüyorum!
her şeyden önce çok ustalıklı bir şaka yazarı. bitlerinin vurgularından mimarisine, tepki boşluklarından twistlerine kadar her şeyde müthiş hazırlıklı. buna ek olarak carlin'den daha az politik olmakla birlikte en az onun kadar cesur. snl için yaptığı açılış konuşmasına pedofili şakasını böyle cuk yerleştirecek bir komedyen daha yok.

sondan başlamak isteyenlere 2017'de netflix için hazırladığı özel gösterinin 9/11 deniers ve magic mike şakalarını öneriyorum.
netflix için hazırladığı gösteri bence bir hilarious kadar olmasada gayet iyiydi. taklit yeteneğinin iyi olduğunu biliyordum ama burada yaptığı taklitler (hele bir meksikalı bakıcı taklidi) baya sağlamdı. umarım daha çok işini izlemeye nail oluruz kendisinin.
komik adamdır evvet.
cem yilmaz' in zengin olmasini saglayan adam.
louis cimnastik kulübü'nün kısaltmasıdır.
Hep aynı şeyleri anlatan vasat komedyen. Buna gülen salaktır.
Adamın sahne hayatı 1988 de başlamış. Bu kadar erken başladığını bilmiyordum.

https://youtu.be/BWE1B_L0wiQ
(bkz: but maybe)
Louie dizisi ile ilgili okuduğum şu şey beni bir miktar sarstı:

"louie, kendine ve insanlara sansürsüz bir şekilde bakabilmektedir. onun dünyaya bir şeyleri es geçerek bakabilmesi, olan şeylerin altındaki ilkel sebepleri görmemesi mümkün değildir. bu ona inanılmaz bi kapasite, belki deha kazandırmakla birlikte, bazı şeyleri de hiç görememesine sebep olur. çünkü kendini bu kadar iyi tanıyan ve her şeyi en ince ayrıntısı ile analiz edebilen ve kimsenin göremediklerini, fark edemediklerini fark eden bi insanın aynı anda kendi sahip olduğu insani ve iyi şeyleri göremiyor olması cidden mantıklı değildir. babası ile ilgili duyduğu bir cümleden hastalanacak kadar hassas bir insandan bahsediyoruz. burada yaşanan sadece stres değildir, o stresi doğuran duygusal bir yüklülük söz konusudur ve bu duygusal yükün olmasının yegane sebebi aslında onun son derece içten ve son derece naif bir insan olmasından kaynaklanır".

Çünkü Bu yazıda ben kendimi görüyorum. Ben ne dahiyim ne de onun gibi üstün bir analizci, ama benzer sebepler yüzünden benim için de hayat çok zorlaşıyor. insanlardan mümkün mertebe uzak durmamın en büyük sebebi böyle duygusal yüklerden kaçma ihtiyacı...

Çok doluyum, ama şimdi uyumam gerekiyor.
Komik adamdır vesselam. Hele, catholic church muhabbeti tadından yenmez.
tüm standuplarını ve dizilerini yalayıp yuttuğum ama hala doyamadığım, şu an dünya üzerinde yaşayan en özgün ve samimi insanlardan biridir.
sahalara büyük ihtimalle "sorry" isimli bir special ile dönecek komedyen.

Ayrıca geçtiğimiz ay içerisinde Instagram açmış, birkaç fotoğraf paylaşmış birkaç gün geçtikten sonra hesabı kapatmıştır. Sebebi bilinmiyor ama louis zaten sosyal medyayı, insanların beğenisini umursamayan biri olmadı hiçbir zaman, bence bu ne gereksiz şey diyip kapattı.

her neyse, yeni işlerini görmek için 2022'yi bekleyeceğiz artık.
2022 grammy ödülleri'nde en iyi komedi albümü adayı olmuştur. Bu olmayan skandalından sonra televizyonda görüneceği ilk zaman olabilir. insanlar hakkında ne düşünürse düşünsün, bu adam çok komik ve son special'i ile bu ödülü hak ediyor.

(bkz: Sincerely louis ck)
güncel Önemli Başlıklar