1. 1.
  devamından herkese bişeyler söz verilir.aslında kişi lotodan para çıkma umudu yoktur.bu binevi kendini alaya almaktır ama yine de loto oynamaya devam edilir...
  1 ... mirza
 2. 2.
  lotodan para çıktıgında cümlenin devamının kesinlikle unutulacağı cümle başlangıcıdır:)
  1 ... anthrax
 3. 3.
  ne cıkarsa cıksın ama artık cıksın diyenlerin lafıdır ayrıca.
  ... hendrix
 4. 4.
  Şu an yaşadığım mutluluk inanamazsınız 3.75 yatırdım ve 40 tl kazandım 4 bildim bereket versin .
  2 ... bal
 5. 5.
  Her loto oynayanın çekilişe kadar kurduğu hayallerin ön cümlesidir.
  ... antipsikotik
 6. 6.
  hepsiyle gezecem. yanıma da sevdiğim bi arkadaşımı alırım. tek bi kişi ama. çok eğlenceli olur. japonya amerika ilk sıralarda. keşfede keşfede sakin sakin. farklı tatlar farklı kültürler. japonyada yerel kıyafetler giyerim mesela, turuncu turuncu oluyor ya böyle. çin miydi yoksa o? her neyse klasik lafı söyleyeyim hepsi birbirine benziyor. amerikada new yorkta how i met your motherda barlarda sohbet ediyorlar ya o tip sohbetlere girmek isterim. eğlenceli böyle herkesin kendi grubu olan. burdaki barlar gibi abaza dolu olmayan; abaza dolu olmasa da yanımdaki kıza biri bakıyor mu kafasında baykuş gibi etrafı izleyen tiplerin olmadığı. konudan da ne saptım arkadaş ya. uzar gider bu böyle. var işte hayallerim. para çıksın da en az 3 ay gezecem böyle. iki yüz bin tl yeter sanırım gezmece hayallerim için.
  ... taric
 7. 7.
  Çok değil lan şöyle 8 bin Tl filan yeter.
  ... doktor mikrop
 8. 8.
  Çıksın da dış borç için devlete hediye edeyim diyorum abisi .
  ... mandelin
 9. 9.
  umudunu şans oyunlarına bağlayan kişilerin kurduğu cümledir. genelde sonundaki sözlerin gerçekleşmesi gibi durum para çıksa dahi asla sözkonusu değildir.
  ... c scorpion