1. 1.
  (bkz: rica etsek 6 yıl daha sizi kekleyebilir miyiz)
  3 ... serox
 2. 2.
  abartmada son noktadır. gerek yoktur. 6 sezonu zor bitirdik, merak-merak diye diye ağzımıza sıçtı yazarlar. bir 6 sezon da katlanabilir miyim bilemiyorum.
  ... tamara
 3. 3.
  yeniden başlamasını isterim ama türk insanı oynayacaksa bu dizi de yeniden başlasın. mesela deniz baykal, kemal kılıçdaroğlu, nesrin baytok, tayyip erdoğan, sabri sarıoğlu, pelin batu, murat bardakçı, herr daum, aziz yıldırım, ssg, zall, zeykur valekov, author gibi isimleri bu dizi de görmek bizi çok mutlu edecektir.

  hem bu isimler ve bir kaç tane hem ekşi, hem uludağ sözlük yazarı da uçağın içine binmeli. uçağın deposunda deniz baykal'ın kaseti, 2 bin şişe uludağ limonata, 5 bin kadar eti browni intense, yaklaşık 3 bin tane de nutella olmalı.

  uçak, ıssız bir adaya düşersen yanına alacağın üç şey ne olur sorusundaki ıssız adaya düşmeli. 6 sene bu olayları çözmek için az bir süre olur. türkiye de 30 yıldır çözülemeyen meseleler var mesela. yeni lost 40 50 sezon sürmeli derim ben. taa atatürk döneminden bu yana olan bütün olaylar canlandırılmalı. pelin batu yaşlanmalı, sabri sarıoğlu işaret fişeği yerine ada da bulduğu eski çağlara ait olan futbol topuna benzer toplarla havaya işaret çakmalı. author ada da eskiden yaşayan kezbanlar hakkında yazılar yazmalı.
  1 ... delikanlı
 4. 4.
  Bokun boku çıkmaz. Zorlamayın..
  1 ... beyzaaaaa
 5. 5.
  muhteşem finalden sonra saçma olabilecek durumdur. iddia edildiği gibi lostseverleri de sevindirmeyecektir.
  ... chtlqyvz