bugün

claire'dir ya.
bu da benim listem;

1. emilie de ravin (claire)
2. evangeline lilly (kate)
3. Kiele Sanchez (nikki)
4. michelle rodriguez (ana lucia)
Danielle Rousseau. * Penny Widmore yengem en güzeli.
erken vedasına rağmen açık ara shannon (maggie grace). o öldü ben de bıraktım zaten diziyi izlemeyi bilmem ilerki bölümlerde geri geldi mi? o adada neyin ne olacağı belli olmuyordu zaten.
tartismasiz claire... *
1.claire*
2.kate*
3.shannon*
4.charlotte steples lewis*
(bkz: anketimi doldurdum mutluyum)
http://img2.timeinc.net/p...ly/evangelinelilly300.jpg tartışmam.

en güzel bayanı nedir ya ayrıca, sesleniyor musun sanki? en güzel kadını de şuna, demekten korkma kadın kötü bir şey değil.
(bkz: rose)*
(bkz: claire)

(bkz: anket doldurmanın verdiği dayanılmaz hafiflik)
claire, naomi, ve penelope
1- claire *.
2- * alex rolündeki tania raymonde
(bkz: jack)

üç sezonu bitirip dördüncü sezonu yarıladık ama adam sadece öpüşüyor. bunun yanında diziyi izleyen bayanlarında ''aman allahım ne yakışıklı adam'' sözleride göz önüne alındığında jake in ibne olduğu gerçeğine ulaşılabilir.

tabi sorunun cevabı bulunulan duruma görede değişebilir. ben adada olsaydım ve bu soru sorulsaydı:

hugo - hacı sence adanın en güzel kızı kim?
deatly - lan güzel olsalar ne, olmasalar ne. nasıl olsa hiçbiri bize vermez. ben ormanda bir ağaç bulmuşum, bir kovuğu var aynı böle kuku gibi.
hugo - dudddd..çok sapıksın sen ya.
deatly - s.ktir. sana iyilik yapanda kabahat. sakalına akıttığım. bi traş ol önce, insan ol azıcık insan.
hugo - bu arada çadırındaki şeftaliyi yedim. çekirdeğinide çıkarıp ayırmışsın. öyle görünce çok canım çekti. kusura bakmazsın değil mi?
deatly - lan o şeftaliyi yemek için değil ben...offf.. lan şimdi sana anlatsam adada afiş oluruz. neyse, afiyet olsun.
kate en güzelidir ama bir tercih imkanım olsa claire derim.
- bayan kate; bence lost'un en güzel bayanı sizsiniz.
+ teşekkürler.
- ama prison break'ta amcaya yardımcı olan bir yabancı hatun vardı. hani barda dansçılık yapan..bildin mi?
+ evet.
- bence o sizi döver.
+ yaaaa!
- doğruya doğru valla. heroes taki amigo kızda güzel ama yaşı küçük sanki onun. hem 24 te sağlam diziydi. asmalı konağıda çok severdim ben ama ekmek teknesi bitti. zaten kınalı kar daki oyunculuk çok güzel ama konu yetersizdi.

* yavrümmmm!! kuzuuuummm!! doktor bey ben dediydim size bu oğlan kafayı yedi diye. neler söylüyor bu?
/ hımmm..çocuğunuz dizi izlemekten halüsünasyonlar görmeye bağlamış.
* vıyyy başımıza gelenler..
/ korkmayın hanımefendi. çocuğunuzu ilaç tedavisiyle eski sağlığına kavuşturabiliz.

- ilaç mı? ilaçları sawyer sakladı. ilaçları ondan almalı ve hastaları tedavi etmeliyiz. öyle değil mi kate.
+ ben sawyer ile yatıyorum.
- vayy horspu..
* yavrümmmm.. ühühüh...
(bkz: lost un 4 atlisi)
nikki rolünde iki bölüm oynayıp ölmüş olsa da kiele sanchez'i kimin geçebileceğini sorgulatan anket. diğerleri de melek gibi hatunlar bi kate olsun claire olsun charlotte olsun... ama nikki'nin eline su dökebilecek hatun görmedik daha bence.
(bkz: iki saattir konuşuyoruz bir kere juliet demedik)
kate ulen kate.
tartışmasız alextir.
ilerleyen yaşına rağmen juliet burke.

(bkz: silineceğini bile bile entry girmek)
jack'in eski esi Sarah Sheppard (bkz: Julie Bowen) ve de ona cok benzeyen Juliet Burke (bkz: Elizabeth Mitchell).
ilk sezon haşin ve gattar bakışlarıyla maçoluğun ve taş fırınlığın sınırlarını zorlayan jin,in müstakbel eşi sun,dur efenim.
lost'u izleyen en güzel bayan için ;

(bkz: robin)

(bkz: how i met your mother)
(bkz: alex)
(bkz: juliet burke)

edit:ne eksiliyonuz la! seviyoruz tamam mı evlencez!
(bkz: charlotte staples lewis)

böyle soğuk soğuk bakmıyo mu bir de offf...