1. ?.
  şu an tnt'yi açarak bu aşağılanma durumuna bir son verebilecek insandır.
  2 ... taharetmuslugu
 2. ?.
  bu aşşağılamalara artık dayanamayan insandır.
  2 -1 ... bayram sabahi gelen aci haber
 3. ?.
  lostu izlemeyi aşağılanma olarak gören insandır, elini sallasan lost seyircisine çarparken farklı bişiler izlemek isteyen bu insan neden aşağılanır anlaşılmaz , ortaokul çocuklarının çantalarına simli kalemlerle ismini yazdığı bu diziyi seyretmemek en doğru karardır esasen.
  1 ... joker da
 4. ?.
  (bkz: lost izleyenin lost kadar aklı yoktur)
  (bkz: kapıyı actıgımda memelerini sıvazlıyordu)
  1 -1 ... syme
 5. ?.
  aşşağılanmayan, aşağılanan insandır.

  lost izleyenin cool, lost izleyenin padişah, lost izleyenin bok püsür olduğu memlekette aşağılanması doğal olan insandır. nasılsa ezik, lost izlemiyor, kanal d'de yayınlanan akşam dizilerini seyrediyor, ahaha, süt lan, annesiyle oturup izliyordur kesin!

  lost izlemekle adam olunmuyor koçlar. kızlar seviyor diye izlemeyin, umurlarında olmaz.
  1 ... der meister
 6. 1.
  izliyor diye aşağılamaya çalışan krolar da vardır. kurtlar vadisi onun için daha bir statü belirticidir. entel misin der kendince savunurlar polatlarını , mematilerini. ikisini birden izleyecek bir grubun olduğu hiç düşünülmez nedense. kalite dizi izlenir fakat kime göre neye göre lost u beğenmeyip avatar izlerim daha iyi diyen de insandır , lost la yatıp kalkan da insandır. saygı duymak lazım.
  1 ... texaskatliami
 7. 2.
  popüler kültüre direnen yüce insandır. Demet akalınla dans etmeyen, gülben ergenle çoşmayan, nutella yemeyip, olasiliksızı okumayan cengâverdir.**
  2 -1 ... nefaki