bugün

benimdir o. Lost u ilk çıktığından beri seyreden biri olarak lostun son bölümlerine yaklaştıkça naapıcam lost bitince ya triplerine gömülmüştür. Özel mesajla lost a benzer dizi tavsiyesi beklemektedir aynı zamanda. *
şimdiden aynı yapımcıların flashforward adındaki dizisini takibe alan yazardır.
tadımlık da olsa fashforward önerilir bu yazara.
Spartacus dizisini izliyen ve izlemeye devam eden yazardır.
(bkz: Caprica)
(bkz: Stargate SG 1)
(bkz: Battlestar Galactica)
büyük bi ihtimalle üçün birini alacak olan yazardır.
(bkz: lost yoksa dost izlesinler)
lost'un bitmesini istemez. ancak merak edilen sorular vardır, burada kişi zorunlu olarak tercih yapar; ya merak ettiği soruların cevabını -ki bu senaristler cevap mevap vermeyecek gibi gözüküyor- öğrenecek, ya da bir diğer seçenek mutlu mesut bol teorili her hafta çarşamba günü altyazı gelir gelmez izlenen, hayatın bir parçası olan lostu izlemeye devam eder. Malesef lost mayıs'ta bitiyor. senaristler tüm cevapları verebilir ya da hiç bir cevap vermez göt gibi kalırız ortada. lost gibi bir dizi daha gelmez diye düşünüyorum. ancak şunlar da tercih edilebilir;

(bkz: lost 6 sezon blu-ray)
(bkz: fringe)
(bkz: flashforward)
sonrasında izlenebilir olarak fringe ihtimal dahilinde olsada lost bitince bir hüzün saracak dünyayı, en azından beni saracak... artık bir fantastik kurgu yerine gerçek hayat için teoriler üretmeye ve şaşırmaya başlayabiliriz belki de, kim bilir.
yoğun istek üzerine flashforward a başlamış ve ilk bölümünü sevmiş* yazardır.
bir müddet sonra hiçbir dizinin lost gibi sarmadığını görüp aramayı bırakacak yazardır.
(bkz: the big bang theory) * .
(bkz: breaking bad)
lost kadar olmasa da iyi diziler bulabilecek yazardır. * *
ayrıca lost bitince bir yakınını kaybetmiş gibi hissedecek yazardır. *
edit: bitince ne yapacağız? devam etsin de yaprak dökümü gibi olsun diyen yazara katılıyorum. *
dexter adlı diziyi izlemesini önereceğim kişidir.
flashforwardı izlemediyse indirmeye başlaması gereken kalemdir.
6 sezonluk oz dizisi idealdir efendim. gerçi eski bir dizidir ama, izlemeyenler için büyük kayıptır. ancak, şunu belirtmek isterim ki, lost ne kadar ütopikse, oz, o kadar gerçekçidir. "yok aga, gerçekçilik bağa gelmez, ben uçuk kaçık şeler severim" diyosan, hiç başlama. zira, lost tsubasa ise, oz messi'dir. biri hayal, biri gerçeğin ta kendisidir.
ha lost'a benzer tarafı hiç mi yoktur? vardır. lost'ta oynayan oyuncuların belli bir kısmı daha önce oz'da oynamıştır. özellikle lost'ta iyilik meleği rahip rolündeki mr. eko'yu, oz'da simon adebisi rolünde görünce, gerçekliktem kastımın ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız.
(bkz: flash forward)
(bkz: fringe)
(bkz: v)
üçü de lost un yapımcılarına aittir.
flashforward önerilir. gerci gecenlerde bitirildiğini duymustum ama cok guzeld evam ettirilebilir.
The lost room en iyi alternatiftir.

http://www.harikadizi1.co...n-1-bolum-720p-tek-parca/