1. 240.
  porno yıldızının oral seks gazıyla, bu seneki ilk galibiyetini alan nba takımı.
  http://abcspor.com/index....unculara-ahlaksiz-teklif/
  ... danubet
 2. 241.
  maçları kaybetmesine zerre kadar üzülmediğim takımım. Bu takımın gelecek için tek umudu 2016 durant o zamana kadar drafta kasarsak julius randle, bir iki tane yetenekli eleman bir de Kobe nin belki son senesi o zaman Durant gelebilir.
  ... kb24
 3. 242.
  Kobe'nin olduğu takım nasıl mı playoff yapamaz?bu kadar kötü savunmayla.tabi buna savunma denirse.dünyanın en yetenekli oyuncularına sahip ligde böyle savunma yaparsan,kobe de olsa maç kazanamazsın.
  ayrıca lakers drafta yatmaz seneye fa kovalayacaklardır.
  ... alonzom
 4. 243.
  Lakers istese bile yatamaz drafta çünkü hakları phoenix'te nash karşılığında. Büyük ihtimalle Marc Gasolle imzalar. Kobe ye gelince 6. yuzuk hayal maalesef...
  1 ... may the force be with you
 5. 244.
  Kobe ile güzeldi takım. Neyse ki arada takip esiyoruz maclarini.
  ... kum saatinin pili
 6. 245.
  26 aralik'ta sirf kobe emekli olmadan izlemek icin gotume don almayip macina bilet aldigim takimdir. acayip pahali lan biletler.

  edit: afedersiniz boyle s.kindirik heyecansiz bir maci bile acayip eglenceli bir hale getirmisler. daha ilk stada girisim de ortamdan dolayi dedim ki buraya bir daha gelirim. mac la'nin mavericks'i takip etmesiyle gecti sonucunda 102-98 bitti, ustune ustluk kobe'nin de .mkoyum ki takim ceketiyle kenarda oturdu, icimiz de patladi, hanginiz beddua etti lan.
  2 ... ahoerkam
 7. 246.
  pazarda 5 liraya şortu satılan nba takımı.
  1 ... cansizmelek
 8. 247.
  kobe'nin dinlendirildiği maçta warriors'u sürpriz bir şekilde yenmiş takım. nba.com'un başlığı manidar: "no kobe, no problem"... farklı yorumlanabilecek bir başlık tabi ama kobe'nin şut yüzdesi de evlere şenlik doğrusu...
  1 ... zoraki yazar
 9. 248.
  90ların sonunda Kobe'nin draft edilmesi ve shaq'ın takıma katılmasıyla 2000lerin ortasına kadar büyük sükse yapmış, nba tarihinin en çok final oynamış takımı.
  ... the pussy slayer
 10. 249.
  kobe sezonu kapatmi$tir. çoğu maci alt bitebilir. zaten play offlari kacirdilar. son siralardalar. ayni zamanda tecrubeli point guardlari yok. tecrübe eksikligi ve oyun siki$incA kaliteli oyuncu sayilari kisitli.
  ... basak burcu errrkegi