1. 1.
  mart 2013 de vizyona girecek pedro almodovar filmi.

  http://www.imdb.com/title/tt2243389/
  1 ... keepx
 2. 2.
  Pedro Almodovar'ın gösterime giren son filmi.

  Diğer tüm filmleri aklınızdan geçirdiğinizde biraz zayıf kalabiliyor. Söz konusu Pedro Almodovar olunca insan daha derin konular bekliyor. Ancak sırf şahane oyuncu kadrosu için bile izlenebilir.
  2 ... juliet ashton
 3. 3.
  klasik ve akıllarda güzel bir tat bırakan pedro almodovar filmi. film sıkıcı gibi başlıyor ama sonra güzele doğru yol alıyor. tavsiye ederim. almodovar filmi izlediğinizi anlıyorsunuz.

  8/10.
  1 ... iskandinav
 4. 4.
  pedro almodovar'ın son filmi. başyapıtı denemez tabii, ama eğlenceli bir film. biraz ustanın ilk dönem filmlerine döndüğü hissi uyandırıyor; son dönem filmlerindeki duygusallık dozajı bu filmde azalmış, ilk dönem filmlerinde bol bol yer verdiği mizahi yaklaşımlar ve cinselliğe daha çok yer verme faktörleri ise bu filmde artmış görülüyor. antonio banderas ve penelope cruz da 5 dakika kadar süren kısa rollerle filme konuk olmuş. film teknik bir arıza nedeniyle rotasını izleyemeyip havada turlamak ve inebilecek bir havaalanı aramak zorunda kalan bir uçağın business class bölümü ve kokpitinde geçen olayları konu alıyor. bir yandan mürettebat yolcuları telaş içine sokmayıp oyalamaya çalışırken bir yandan da almodovar filmlerinden bekleneceği üzere kadın-erkek ilişkileri ve gizli sırlar ortaya dökülmeye başlıyor. (dikkat : aile ortamı yaparak izlemeyiniz; cinsellik muhabbeti ve sahneleri epeyce var.)
  1 ... usualsuspects
 5. 5.
  son derece yavan/olmamış bi pedro almodovar filmi. yönetmenin son yıllarda yaptığı açık ara en kötü çalışma.

  --spoiler--
  insanın aklına filmi izler izlemez tüm cinsel tercih farklılıklarının köküne dek normal karşılanması isteği geliyor fakat bu tercih farklılıklarının kendine has özelliklerinin ulu orta/ yavan/sulandırılmış ifadeleniş şekli filmin önüne geçip filmi izlerken buruk/olmamış bi tat bırakıyor. belki tek artısı çorap söküğü gibi ortaya çıkıveren ilişkiler, sırlar falan filan. zaten almodovar sinemasının tipik bi özelliği bu. bir de yıllar evvel kotardığı sinir krizinin eşiğindeki kadınlar bu filme göre son derece şukeladır, bunu da söylemekte yarar var.
  --spoiler--

  10 üzerinden 6!
  o da almodovar sinemasının tipik özelliklerinin hatrına...
  1 ... bachelorette