1. 1.
    anca damızlık olur ondan zaten, başka da bir sikime yaramaz. pileyboy kova.
    3 -4 ... lucius vorenuss
  2. 2.
    gönüllü 1000' lerce kızımız handjob, creampie başta olmak üzere kariüs un spermine can verebilirler.
    1 -1 ... rockonbaby
  3. 3.
    gerçekleşmesi halinde sözlüktekiler de dahil olmak üzere bazı hanımefendileri sevinçten çıldırtacak haberdir.
    2 -2 ... ex oriente lux
  4. 4.
    Sevdiğim insanla sevişerek çocuk yapmadıktan sonra e ben ne anladım o işten babasıyla büyütemezsem.

Şu Sperm Bankası olayları bana çok saçma geliyor sırf çocuk yapmak için çocuk yapılmaz ya.
    2 -3 ... hepbirsonbahar
  5. 5.
    Sonrasında tazminat açarım. Çocuk onun değil mi baksın.

iyi para kazanma yöntemi acilen işleme konulsun lütfen
    1 -2 ... nikimyokki
  6. 6.
    Naziler sarışın, mavi gözlü, kas yapısı düzgün Alman damızlık erkekleri; aynı ölçütlerde Alman damızlık kadınlarla çiftleştiriyor; döllenme olduktan sonra erkekler serbest bırakılıyor, hamile kadınlar küçük Aryenlerini doğurana kadar bir Lebensborn’da (Nazi doğumevi) tutuluyorlardı. Doğumdan sonra bebeği, gerçek bir Nazi olarak yetiştirileceği devlet yurduna terk etmek zorundaydılar.
    Almanya’nın yenilgisi ve Hitler’in intiharından sonra, savaşı kazanan demokrat dünya, Nazizmin “üstün ırk” idealini insanlığa karşı suç niteledi, ırkçılık sözü resmi söylemden çıkarıldı, insan türünü ıslah fikri de etik dışı ilan edilerek güya yasaklandı.
    Oysa biyoloji biliminin ilerlemesi durmadı, özellikle insan genom haritası çözüldükten sonra iyice hızlandı!
    1 -1 ... rebel12
  7. 7.
    burada okuduğum entryler ve facebook da paylaşılanlar falan gerçek düşünceleri yansıtıyorsa 100 bin kadın 150 bin erkek başvurur gibi gözükmektedir. vallahi de billahi de anlamıyorum ben bunları. hadi adam yakışıklıdır kadın taraftarlar delirir falan ama siyahi erkek geliyor bizim erkek taraftarlar çıkarsın da boynumuza dolasın diye bekliyorlar. çok acayip..
    4 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    olm sarisinlik genlerdeki zayifliktan olusan bir nevi hastaliktir lan...
    1 -1 ... wake up neo
  9. 9.
    Merve taşkın'ın sırtından ve göğüslerinden toplanacak olan spermlerle oluşturulacak olan bankadır.
    -1 ... freepussyfucker2