bugün

live in toronto diye bir serisi var bu yavrunun. dinlemek lazım.
Bu kadinin sesi ruhu besliyor. Uzulen mutlu olan aglayan gulen herkese hitaben var olmus gibi.
hiç bir şekilde uyumak bilmeyen bebekleri fosur fosur uykuya daldıran kurtarıcı ses. allah ses tellerine zeval vermesin.
arp 'ıyla beraber, aralıksız huzur verebilen bir sese sahip özel kadın.

(bkz: the mummer s dance)
(bkz: the book of secrets)
(bkz: the lady of shalott)
(bkz: dante s prayer)
(bkz: the highwayman)
duyguları ezgilere dönüştürmekte usta sanatçıdır. hissettiklerini hissettirir.. hissetmenizi istediklerini hissettirir.

kulağınızda onun sesi, uzanırken gözlerinizi kapatırsınız ve hayallere dalarsınız..
insanın içine işleyen seslerden nadir bulunanı.
Keltik ve keltik hisseden kızlarımızın dinlemesi gereken ortalama bir keltik kadar billur sesli sanatçı.
sesi eskimeyen kadın. dinleyince huzur verir tüm kötü enerjiyi alır götürür.
sempatik bir karaktere ve üstün bir sese sahiptir kendileri. zaman geçtikçe yaşlanıyor maalesef onun gibi birinide kaybedeceğiz kendisi umarım daha çok eser verir bizde yeni loreenalar gelene kadar idare edip onun sesi ile huzur buluruz.
the mummers dance i cok etkileyici muthis bir sanatci.
allahım sana geliyorum dedirtecek sese sahip kadın.
cennet müziği yapıyor sanki.
bir ara paparazzi malzemesi olmuş usta sanatçı
büyücü. *
Çok uzaklarda aslında onun şarkısıdır. kelt havaları sevenlerdensiniz benim gibi bu ablayı dinleyin. Adını hep duyardım da geç keşfettim bugün the highwayman i açtım rastgele 3,4 dk dinledim evet çok güzel. Niyeyse bu bayanın acayip güzel greensleeves, scarbrough fair söyleyeceği kanısındayım. Eminim kaydetmiştir o şarkıları da *
sesinde fantastik öğeler bulunduran kadın.
şarkısını dinlediğim anda mutlu olduğum kişi. bildiğin şarkısını duyunca mutluluk hormonu salgılıyor vücudum.
https://www.youtube.com/watch?v=l70JdWpJS9Q
çok kıymetli bir müzisyen. gerçekten büyülü ezgilere sahip müzikler yapıyor. yalnızca batı müziğini değil doğu enstürmanlarını da kullanıyor parçalarında. her bir müziği ap ayrı dünyalara götürüyor insanı. çok farklı hisler yaşatıyor. kelimelerle anlatmak birazcık güç.

mutlaka dinleyin derim.
kendisi dünya üstü bir sanatçıdır.
Şu şarkılarını saatlerce bıkmadan usanmadan dinleyip doyamadığım Kelt Müziği ilahesi
-Santiago
-The Mystic's Dream
-Marrakesh Night Market
-The Mummer's Dance
-Night Ride Across The Caucasus
-All Souls Night
bir insanı bilinmeyen bir dünyaya, celtic müziğine hayran bırakan kadın. ve o insanı bilinmeyen galaksilere taşıyan sesi var. onunla aynı şehirde olmak bile onur vericiydi. tanıdığım bir abimizin yıllar önce mekanına gelmiş kendisi. kahvaltıya geldikleri dükkanın sahibi olan abimiz ise loreena hanımı çok sevdiği için onun şarkılarını açarmış. kahvaltıya geldiği dükkanda kendi şarkılarını duyunca başta haberleri var sanmış. ama onu orada görenler şaşırınca, kendi şarkılarıyla böylesine yabancı bir ülkede yabancı bir kültürde kahvaltı yapınca oldukça duygusallaşmış.

benimse mezuniyetimde sahneye çıktığımda çalmıştı santiago. sanırım ölürken dinlenecek şarkılar misali, mezun olurken dinlenecek şarkılar listesi yapılsa direk isteeceğim bir şarkıydı ve, duygulanmamak elde değildi.

sesinin güzelliği yüzündeki masumiyete yansımış kadındır. ve santiago favorimdir. hatta stüdyo sürümünü değil de bu canlı performansını dinlerim, zil sesimi bile bu şekilde yaptım. özellikle canlı performansta kanun ud ve kemençenin girdiği yer zirvesidir.

https://t.co/om1J3j550x
Gerçek bir piremsestir kendisi.
Benzeri için (bkz: oyneng yar)
Mükemmel bi kadın.
büyüleyeceği sese sahip olan kanadalı ablamız. bakmayın kanadalı olduğuna yaptığı müzikler bildiğiniz celtic müzikleridir. gece uyku problemleri yaşıyorsanız mutlaka dinlemeniz gereken insandır.her şarkısı sizi başka diyarlara götürür. hayal gücüme sınır koyamadığım şarkıları mevcuttur.
https://youtu.be/MLsSardqQos
güncel Önemli Başlıklar