bugün

Geceleri Zikir çekerken kan ter içinde kalırmış mübarek.
Kuşkusuz birazdan otomatik kapının önünde kapı açılmayacak şekilde 37 dakika hareketsiz durmaya çalışacak yazar. Gidin yatın sapıklar.
entrylerine aşık olmuştur.
Gece gece seri oyluyor amacı ne çözemedim. Oyun mu istiyorsun baby? Oynayalım sorun değil. *

Şüphesiz ki çeviri yaparken blackpink dinlemeye başlayıp çeviri işini unutacaktır. Sabah da babası kelini şıp şıp yapacaktır.
Kuşkusuz şu an 20 desibel altında müzikle dans eden yazar. Babam aradı, çeviri işi varmış. Sabah gönderirim dedim.
hatunların üzerine sıçmasından zevk almasıyla meşhur yazar.
inanma zikecek .
Kuşkusuz benden sonra paçalarından kalite akan yazardır.
kuşkusuz bu sefer ki kendisi değil, çakmasıdır.

adam kabrinde ters dönüyordur. yazık.
Kuşkusuz evrende boyutlar arası geçişler yaparken paradoks oluşmasın diye sürekli birbirine benzer farklı nicklerle aramızda gördüğümüz yazar.. *
Kuşkusuz kuyruk sokumuna uludag sozluk logosu yaptirdigina dair soylentiler var.
şüphesiz ki çok hayranı var.
Kuşkusuz fake hesaplarının şifrelerini hatırlayarak nick altını doldurmaya başlamıştır. Pavyondan aldığım Peçeteye yazmışım hepsini, burnumu silerken gördüm şifreleri.
kuşkusuz sözlüğe sadece deyti lavaboya gittiğinde masada meşgul gözüksün diye giren user. evet, her gün.
şüphesiz ki kızların ilgisinden bunalıp sözlükte stres atıyor...
kadın ayağı konusunda zevk sahibi yazarlardandır. takdir ederiz.
Kuşkusuz aranıza yeni katılan acemi yazardır.
gelmiştir.
o değil de yaşlandık be marcus. lisans yıllarımızı hatırlarım. hey gidi.
fırında makarna ayağına sikmesin sonra ben bakir bir erkeğim.
Ama çok güzel fırında makarna yapar. Deneyin.
Kendisini deep rock bar ya empas da bira içmeye davet ediyorum.
Avlanacaksa senin için paraya kıyar la puerto ya götürürüm reis.
Bu garibim de kaç yıldır aynı şeyi yapıyor, umduğunu bulamadığı için elbette.. ne o çok farklı ve değerli sandığı fikirleri ne de ironilerle dolu öz eleştirileri bir anlam taşıyor, bu bir kusur mudur? Hayır, fakat içinde olduğu o derin boşluğu böyle alelade şekilde doldurmaya çalışması hakarettir, kendine ve özgün olmasa da o tefekkür çabasına. Aynı harfleri sonsuz kez karıştırıp sonsuz kez geri gel Marcus, maalesef hep daha da dibe batacaksın bebek. Ve seni tatmin de edemeyecek, arada düşürdüğün selectra bağımlısı birkaç kezban. Pause update bebek, derhal!

Tanım: Heidegger ezberleri ile ünlü beta feylosof!
Eeee bu da yazıyor. Evet arkadaşlar yazmamız gerekenleri espri niteliğinde yazarsak kızlar düşüyor, kızlar +18 komik şeyleri seviyor. Böyle yazmalıyız.

Lord marcus isa musa seni kutsasın.
Kadın gurmesidir.
Sözlüğe yine yeni yeniden dönerek kendini sürekli tazeleyen yazar. Madem gelmiş, o halde Bize de, ısrarla hoşgeldin demekten başka bir vazife düşmez. Kalemi kuvvetli olsun..
Eski sevilen yazardır.

Hep aynı nickle ve profille gelmesi şaşırtıyor.
özellikle deneysel lezzetler konusunda son derece ortak zevklerimiz olan zaman zaman tariflerini deneyerek çok faydalandığım bir yazardır kendileri.
Geldi gene ulunun medarı iftiharı. Bu arkadaşı yazın şeker helva satanlara benzetiyorum. Adamlar yazın her yerde cirit atarlar ama kış geldi mi buharlaşıp giderler. Evet.
Hoşgelmiş yeni yazar. inşallah kızdır.

(bkz: bacılarınızı saklayın)
kuşkusuz açık kilidi açma yönünde yeniden çevirerek fareler tarafından yönetilen alternatif bir evrene kapı açıp oraya düştükten sonra ölümsüzlüğü bulmaya çalışan gizli bir bilim örgütünün ipek yolu şubesinde kobaylık yaparken slav eskort grubu tarafından kurtarılarak geri getirilen yazar.

merhaba, arkadaşlar.
nihayet dönmüştür iki gözümüzün çiçeee.

görsel

yanlış filmden copy paste oldu özür

görsel
Ne mutlu ki geri dönmüş feci sempatik yuvzır. Ama gitme artık lütfen.
Gene gelmiş...
sözlüğün ayak gurmesi yazarları arasındadır.
şüphesiz hocam tekrar gelmiştir. hoş gelmiştir.

son gittiğindeki kaldırdığı kız miktarı hala merak konusudur.

kendisine bu parçayı armağan ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=hdypWApxh3o
Geri dönmüş
Ulan takip listemin yarısı bu adam.

Ağla ve kudur beybi.