bugün

o değil de niye sürekli silip yeni hesap alıyorsun genç dostum. üşenir insan biraz yahu.
Kuşkusuz iyi oldu gidişi. Bunun gibilerin hepsi silinse sözlük düzelir. Evet.
on ikinci nesil silik. evet.
Bir dahaki gelişinde, Uludağ sözlük kpop seven yazarlar birliği kurmayı teklif edeceğim yazar. iki üye garanti.
olm şu 2 üstteki fotodan sonra american horror story filmlerindeki gibi götümüzü kesecek bir karakter çıkarsa şaşırmıycam.
çok kıskanç bir yazar, bi tanecik mericim oldu hemen onu kıskandı. trip attı sözlüğe.
Kuşkusuz rabbimin inayetiyle uzun zamandır evde yapmaya çalıştığı sözlük kızını nihayet tamamlamış kişi. Günde 13 saat uyuyor, erkeklere sövüyor ve yüzünü kapatıp foto atabiliyor. Maşallah.

görsel
https://youtube.com/shorts/vUXLkpQBuwk?feature=share

sozlukte bu herif cikip yutuba giriyorum bu herif sokakta bisiklet biniyorum yine bu herif.
beraber binek dedi.
Sözlüğe yeni düşmüş çıtır. Selam ve dua lipa ile.
Kuşkusuz Üstü kapalı ti’ye alma çabası dışında can bir yazardır.
kuşkusuz haydan gelmemesine rağmen huya giden yazar...
lordmarcusun 26.sı geliyor.
Kuşkusuz bugün spor salonuna yazılıp bulmaca çözerek beyin jimnastiği yapacak kişi. Ayrıca hayırlı işler.
hepmize verdiği mesaj şudur: "keşke"siz bir yaşamınız olsun.
Bence de çok tatlı ve komik biri. Bence de mizahı gayet iyi. Ben de kendisine çok gülüyorum.

Beddua hanım tanışalım mı?
görsel
Kuşkusuz bugün yolda annesini kaybetmiş yavru bir klozet görüp sahiplenmiş yazar.

görsel
o moruk sana diyormus markus.
olsun ben sana dediyse de ugrasirim.
primses dememiş pringles demiştir.
Kuşkusuz internetten aldığı yırtık çorapları dikerken çok kritik bir noktaya iğne batması sonucu kriyojenik uykuya alındı. Kodlaması çok da zor olmayan basit bir organizma olduğu için yapay zeka olarak kopyası çıkarıldı, o da benim. Evet.
Lord güzel nickin var birader,boş ver sen.
nick değiştirmemesini şiddetle tavsiye ettiğim naçizane yazarımızdır.

boşluk falan bırakabilir illa değiştirmek istiyorsa.
Çorap tamir ediyormuş, bos kaldikca da kiz arkadaşlarına kazak örüyormuş.
bugün yine şansını zorluyor.
Ehehe hiçbiri kaynanaya hallenmedi ama Bi tek sen yaptın bunu.

Diğer normal yazarlar gibi öldürebilirdin.
güncel Önemli Başlıklar