bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  çok süper olan hadisedir.arada insanın canı sıkılmaktadır tabi.ne de olsa biz de insanız*ama tadından yenmez.dvd falan derken, 8-9 saati bulur.tarafımca denenmiştir ayrıyeten.
  4 ... eru
 2. 2.
  bol miktarda cips ve kolayla yapılması gereken olaydır.boş bir günü doldurmaya birebirdir*.
  3 ... frgttn1
 3. 3.
  sevgiliyle yapılamayacak iştir.
  eller sürekli bir yerlere kayar, o olur bu olur; bir de bakmışsınız karşınızda monitör yoktur, vs.
  4 ... bl
 4. 4.
  dışarı çıkınca kendinin orta dünyada olduğuna inanırsın.eğer 1 hafta boyunca tok karnına izlersen,inancın kesinleşir.günlük hayatı saçma görmeye başlarsın.günlük hayatı sallayıp orta dünya hayatına yönelirsin.
  4 ... pavell
 5. 5.
  (bkz: godfather üçlemesini bir günde izlemek)
  ... trinfr
 6. 6.
  büyük ihtimalle şizofrene yol açacaktır.zira çok kısa sürede çok fazla sanat eserine bakmanın,incelemenin şizofreni tetiklediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır
  ... cemuzan
 7. 7.
  (bkz: rocky serisini bir gunde izlemek)
  ... manson
 8. 8.
  omen üçlemesini bir günde izlemek le kafa skmede tek geçen eylem...
  ... selmagezinir
 9. 9.
  kimden ve neden kactigini bilmeden, arkasina bakmadan bayilincaya kadar kosmak gibidir. akil isi olmadigi gibi, akilsiz isi bile degildir. herkesin hayatinda en az bir kere deneyerek, reflekslerimizin, aliskanliklarimizin beyinle ilgisi olmadigini anlayabilecegi tecrubedir. sabah sekize dogru bilgisayari kapattiginizda, yasamayan bir insan evladi gorursunuz aynada.
  ... child
 10. 10.
  ekstended versiyonunu seyretmesi daha zevklidir.zira filmde olmayan enstantaneler görürsünüz.Fekat yaklaşık 12 cd yi takıp çıkarmak zor gelir.bir yandan da eşiniz daha bitmedimi yaaa diye ağlamaya başlar.
  ... karga