bugün

Hoş gelmiş insallah kizdir.
Gene mi gelmiş? Bir aya yine gider...
son nicki lord marcus küçük andonyadis galiba...
Abi derdin ne senin defol git artık hayatımdan ya manyak mısın? 1 senede 1 sozluge giriyim diyorum hep aynı şey. Nerde bu şimdi ne bunun şu anki hesabı aloooooooo
görsel
Güzide sözlüğümüzün ele avuca sığmaz çapkını, sözlükteki cahil cühela, sabi sübyan takımının çıkmaza düştüğü konularda, ulvi bilgi ve birikimlerine binaen kendine akıl danışmak için başlık bile açıldığı,
(bkz: lord Marcus amoralist hoca efendiye sorular)
Şıhımız, seydamız Fevkaladenin fevkinde olan hocamızın izdivacı söz konusudur.
TANRI VEYAHUT inandığı şey her ne ise onu ve müstakbel zevcelerini kutsasındır.
Kıskananlar çatlasındır.
Hasetlenenlerin, fesatlananların gözleride götünedir ayrıca.
Üzerinde mutfak önlüğü, fişneli kek yaparken atacağı fotoları merakla beklemekteyiz.
Tanrı sizi kutsasın.
Amen.
görsel
Altın fiyatlarının bu kadar yüksek olduğu günlerde gelmesiyle üzücü olan; ama gelişmeleriyle sevindirici haber.
(img:#2073062)

Bizde inandik.*
(img:#2073060)
niye lan, iyiydik.
Bir yastıkta kocayın.

Hastalıkta ve sağlıkta ile.
ya hüseyin bırak bu işleri 21. kızı eve atmışsın diyorlar.
https://www.youtube.com/watch?v=k9Y9-xueg5M

hüseyin'in RP'sini yapmışlar. gülmekten her tarafım ağrıyor mk *

--spoiler--
ah ah ahhhh varoluşsal sanrılar çekiyorum...
--spoiler--
Gitti demi lan gitti arkasına bakmadan gitti.*
görsel
(bkz: vurguncu)
(bkz: peynirci kız krizi)
görsel
görsel
görsel

(bkz: yaran Twitter iletileri)
(bkz: swh)
Sallama bir nick sıçarken aklına gelmiş.
Bu son konuyla ilgili birazcık daha yazmak istedim.

Prenses bey cicikuş hanıma ihanet etmiş, sadık olamamış aradaki kavganın ve ayrılığın baş sebebini en azından herkes anlamış oldu.

Bu konuda çok şey söylenebilir ama kısa ve öz konuşacağım.

1- Prenses bey neyin arayışı içinde?
2- prenses bey neden yüzlerce kadınla birlikte oldu?
3- prenses bey neden bir kadınla uzlaşamıyor, anlaşamıyor birlikte uzun mesafe yürüyemiyor.

Bence prenses beyin niyeti belli. Ciddi olduguna kendimi inandirmaya, ikna etmege gayret ettiğim ilişkilerim de oldu derken dahi kendisinin iflah olmaz bir koçero olduğu ortaya çıkıyor. onu suçlama taraftarı değilim çünkü ne dersen de böyle bir insan değişmez.

Cicikuş hanıma gelirsek güzel bir yüzü var fakat karakterini hiçbirimiz bilemeyiz ama kötü karakterli de olsa kimse aldatılmayı hak etmez. Lord bu konuda eğer söylendiği gibi arkadan iş çevirmişse, başka kızlarla kırıştırmışsa en hafif ifadeyle puştluk yapmıştır. Ama benim bu konuda bir bilgim yok.

Bir ilişkiniz varsa sadık kalın
ilişki zor yürüyorsa ve bir gelecek görmüyorsanız efendi gibi ayrılın.

2,3,4,5 kızla sevgiliniz varken kırıştırmayın sevgiliniz yokken de o kadar çok kızla ilişki kurmayın tabi. Eğer Engel olamıyorsanız kendinize mutlaka bir psikiyatriste görünün size kuvvetle muhtemel dürtü kontrol bozukluğu teşhisi koyacaktır.

Tedavinizi sakın ola aksatmayın. Öyle güzel kızları da üzmeyin yeter.
Entelektüel görünümlü piç erkeğe kanan kız kaldı mı ya?

Ha pardon 20 tane kalmış.
O değil de ben bu konuyla ilgili yorum yapmayan kızlardan ciddi ciddi şüpheleniyorum.

Gerçekten mi lan!
Marcus'u nereden baksan 7 8 yıldır tanıyorum. Yapmıştır, bir şey diyemem. 20 kadınla da takılır 40 kadınla da. Bu beni veya burada herhangi birisini mandallayan bir şey değil. Herhangi bir rahatsızlık boyutu yoksa bize ne?

Fakat niye olm? Niye bunu böyle uzun bir yazıyla açıklamak zorunda hissettin kendini ya? jdkzksksl. Okuduğum zamandan beri gülüyorum yeminle. Kesinlikle amacını anlayamadım bu hareketin. Yaptıysan yaptın birader bana ne, bize ne. Bu sözlüğe neden bu kadar anlam veriyorsunuz, ben anlamıyorum. Sanki basın açıklaması yapmış pezevenk. Hatta birisine mülakat vermiş, ona tefrika ettirmiş falan jdksksksk

Yani bu açıklamanın altında emek var anlatabiliyor muyum? En az iki kişi, böyle bir yazının entry olarak girilmesi için uğraştı yani. Abi çok saçma. Çok fazla. Senden beklenmeyecek hareketti Marco. Gelirsen bana özelden hi, dersin.
Şimdi ben anlamadım peynirci kıza mı kaçtı tekrar bu adam. Yoksa peynirci kız Rus mafyasının kızı mıydı. Şayet oraya kaçtığı haberi de geldiydi bir aralar. Ee şimdi ne olacak. Bu kızı da bıraktı gitti. Vay tarık akan vaay.
bu düz gotlu arkadas bile kiz dusurmus.

biz hala (bkz: sadece seninle konuşuyorum)kismini asamadik aq.
veda hutbesi yayınlatarak sözlüğe ara vermiş yazardır. erkek bir yazar olarak herhangi bir sıkıntım yoktu iyi bir arkadaş idi.

ancak sanırsam kadın yazarlar bayağı bir tepkilidir. lan oğlum omzum fena ağrıyor pazar sabahı bu saatte kalktım acıdan. dedim bari bir çay koyayım o arada biraz internette takılırım belki uykum gelir gene. "20 kadın yazar" nedir lan * giderken bile gülümsetti sakallı premses.
itiraf kapsamında değerlendirilmeyecek açıklamalarını vallahi hayranlıkla okudum. Yokluğunda da çok entryler eskittiğimiz olmuştur. Evet çizgisinde bir kayma oldu olmadı değil fakat kimler kimler kaymadı ki? Ama söz konusu lordumuz olduğunda içim cız ediyordu. bu adam sadece faydalı şeyler yazmış olsaydı da okumadığımız her entrysi için pişman olsaydık keşke diyorum. Elli bin tane nicki olmayaydi iyiydi bi de.

Ben de çok uzun yıllar oldu buradayım tek bir kıza yahu muhabbetimiz de iyi sen bana bi telefonunu versene yok efendim sosyal medya hesabım şu, bu gibi mevzulara hiç girmedim. Lordumuz sözlükte kız bırakmamış meğer. Yani ihtimal odur ki yarın bir gün bir sözlük kızıyla eskaza bi ilişkimiz olsa o kızın yüzde 30 lordla mazisi olmuş olabilir. Ve bu beni düşündürüyor.

Vay be lord diyorum son olarak. Sen çubuk kraker gibi kollarla 40 kilo adam neler yapmışsın böyle meğer. Bu kadarını ne yalan söyliyim ben de tahmin edemezdim.

Öyleyse artık biraz daha yavaş olmanı temenni ediyor ve de, ya bir kadınla veyahut hiç bir kadınla felsefesine seni davet ediyorum. Yol kant'ın yolu. Yol kadınsızlık yolu. Ve artık zaman kadınları unutma hatta kadınları özlediğini dahi unutma zamanıdır.

Kadınlar her halükarda insanın belleğini zayıflatır, motivasyonunu bozar, zamanını çalar ve huzurunu kaçırırlar.

Karşı taraftan cevap gelmiş okuyup duruma göre editleyeceğim.