bugün

sözlüğe ilk girdiğinde açtığı başlıklar ve entirilerden eser kalmamıştır. niye mi?
çünkü arak yaptığı kaynak tükenmiştir. şimdi sıradan ve gereksiz şeyler yazıyor.
geçmişin ekmeğini yiyor. lakin balonu söndü. bütün o hava bir yerine kaçacak.
gereksiz bir yazar.
Sözlüğün en kaliteli yazarı. Bazı tipler reklamını kasmak için nick altından çıkmıyor. Hahahasiktir evet.
üstteki tip bana sözlüğün en kaliteli yazarı deseydi sanırım intihar ederdim. birbirlerini yalayarak bir yer edinmeye çalışan tipler. öyle itici bir topluluk bunlar.

edit: alttaki yazara ithafen; onu takip ediyor olmam onun iyi bir yazar olduğu anlamına gelmez. ben şeyma subaşı'yı da takip ediyorum. kaldı ki o da beni takip ediyor.
bir rivayete göre kendisi m.ö 200lü yıllarda (helenistik dönem bebeem) ayakkabı mağazasında çalışmaktaymış.
(bkz: roma imparatorluğu nun çöküşü)
Kendisinin düşmanı dostumdur. Zibilyon tane kankası var zaten (bkz: kankacılık), bir kaçınız da düşman olun.
sakallarını örse ya yazarı. Örerken aralarına papatyalar da koysa, romantik bir görüntü yakalardı. Bildiğimiz üzere metroseksüel bir premses kendisi, ondan bu tavsiyelerim.
Evine gelirsem sadece üstünü örtmekle yetinmeyeceğim yazar. Birlikte gireriz o yorganın altına.
Biriyle tanıştım. Onun o tatlı sözlerinden, güzel gözlerinden sonra başkasıyla sevişme fikrine ilk defa sıcak baktım. O kadar şeker yanakları vardı ki, olabilir diye düşündüm. Sarılırdık, öpüşürdük, birbirimizi sever ve şarkılar söylerdik, diye ümit etmiştim. Yanıldım. Her zamanki gibi.
Uyumak istiyorum. Çok uzun bir süre uyumak. Yıllarca uyumak, herkesin arkamdan üzüleceği ve uyanmam için dua edeceği kadar uzun süre uyumak.

Hayır bahsettiğim kişi bu yazar değil. Buraya yazıyorum çünkü karşıma çıkan ilk başlık bu.
sözlüğün duayen yazarlarından diyemeyeceğim vasat bir yazar.
benim yanımda veya gölgemde yer alması durumunda ona iyi bir yazar olmanın sırlarını sunabilirim.
ancak bu tiple zor.
Sevmem, etmem o ayrı ama Doğum günüymüş bugün, en azından onu kutlayalım.

Nice mutlu yıllara karşim.
La bununda hergun doğum günü var ya. Oğlum sen 365 günün her gününde mi doğdun. Bu kaçıncı yav.
Arkadaşlar simdi babası ile görüştüm.

Maalesef kendisi intihar etmiş.

Başımız sağolsun.

Yarın öğlen namazina muteakip kimsesizler mezarlığına defnedilecek.
Bi ben bildim kıymetini ahh ama sen bilemedin..bebeem.
(bkz: tribin kime)
Sözlükte bulamadığım lord marcus'u bir cami parkında tek başına tahterevallide otururken buldum. Dertli dertli oturuyordu. Dayanamayıp diğer ucuna da ben oturdum. çevredeki 'koca koca adamlar napıyorlar? Ay yazık, çocukluklarını yaşayamışlar.' Bakışları arasında hem zıplayıp hem dedikodu yaptık. 'Sonra 'akşam namazı için camiye gidiyorum ben.' Deyip ortalıktan kayboldu.

Hepinize selamı var arkadaşlar.
görsel
görsel

hoş gelmişsin.
Fenerbahçe'nin sao paolo'dan transferi.

yeni alex olacak.
görsel
sözlük içinde o kadar tuhaf insanlar var ki. ciddi anlamda, sadece artı oylarını veya 2-3 insanın yazara olan sevgisini kıskandığı için eksiliyorlar. bu sadece kararmış kalplerinden dolayı anlamsız, çirkin bir hareket.

mesela, bunu az önce farkettim. seri şekilde ne zaman entry girsem bekliyor gibi, eksileyen birisi var ve büyük ihtimalle takipçim. önce kuruntu mu yapıyorum diye düşündüm. sonrasında son oylanan entrylerime bakınca farkettim eksi oy almayan entrylerimi de özenle eksiledi. yani ne denir bir fikrim yok aslında. buna bir anlam yüklemek ne kadar mantıklı tartışılır. fakat, adını dahi bilmediğiniz insanlara eksi oy vererek nefret kusamazsınız. eksi oyunuz kimseyi kırmaz, üzmez, etkilemez.

kendinize çeki düzen vermeniz, törpülemeniz gereken yanlarınızı kabullenmeniz lazım.
eksileyenlerin %99'u kıskanç kuduzlardır. takmayın.
not: tatlı yazarlar için söylüyorum.

edit: bu kıskanç köpekler takılmadıklarını anlayınca ağızlarından beyaz bir sıvı salgılayarak, eksi oylarlar. kaçın.
Dönmüş, şu an korkudan nasıl tir tir titriyorum anlatamam, o derece.
Eskiden gülmek istediğimde YouTube'dan cem Yılmaz videoları açardım. Şimdilerde bu arkadaşın ses kayıtlarını dinliyorum. harflerin yarısını yutuyor çünkü bazı harfleri yutmazsa kasıntıdan patlayacak hale gelip çıkarttığı o ses tonu cırtlayacak. Allahtan medya okuyup ses eğitimi almışım da böyle amatörlerin kolpalamalarını hemen farkediyorum. Bir de yavaş yavaş konuşuyor, öyle konuştuktan sonra sokaktaki adam bile hakan taşıyan sesi Çıkarabilir yani. Neyse hevesini kırmayalım da, kayıtları bitirmesin yoksa neye güleceğiz?

Müthiş seslendirme uzmanı. Bu konuda 1 numara müthiş sesiyle hexa gram, 2 numara da bu arkadaş.
görsel

seni tanımak bir zevkti. sanırım bir daha görüşemeyeceğiz. bunu bilerek ayrıl benden.
ekşi onay sırası geldi herhal beyler çok şeyapmayın.
silmiş, geri gelmezse ekşide devam ederiz biz de.