bugün

Kuşkusuz karşı tarafın gülmekten icraat yapamayacağı bir eylem.
Döver gelirsiniz yani. *
lord markusa dokunan karşısında beni bulur. bakın dokunan dedim döverseniz bir sey yapamam.
karsi tarafin beyin nöronlarinin sendikalasmaya calismasina sebep olacak eylemdir.
Kuşkusuz Adıyaman'da öğrendiğim bir sanat sayesinde bir Planck uzunluğu kadar mesafedeki nesneleri durdurabiliyorum. Yumruk atamazlar.
marcus dostum sakallarını kaşısa karşı taraf şener şen deparı atarak kaçar ortamdan.

görsel

maşallah akdeniz çalısı gibi gür gür sert sert sakalları var kardeşimin. parmakları ile onları harmanlasa böyle haarrrrrrşşşşşşşş haaaaaarrrrrrrrşşşşşşşşş diye karşı tarafın tüm dengesi bozulur.
Karşı tarafın kahkahalarla karşılayacağı eylem. Acıyıp dövmeyecekleri garanti. Gururunuz incinir ama dayak yemekten iyidir. *
Karşı tarafın sinirini yumuşatıp, kavganın şiddet dozajını düşürecek davranıştır. bi kaç morlukla durumu atlatabilirsiniz.
Şüphesiz kendinizi karşı tarafla oturmuş, lord marcus’tan kız düşürme ve heidegger muhabbetleri içerisinde bulursunuz.
şüphesiz saniyesinde satılmanızla sonuçlanacaktır. önce karşı tarafa geçip sonra karambolde aradan sıvışarak topukları götüne vura vura kaçacaktır. ciğerini bilirim ben bu kelin.
dayağı yiyip gelirsiniz. *
Kuşkusuz birer slav eskort çağırıp keyfimize, sohbetimize bakmak varken lüzumsuzdur. Benden acıda ve ihtiyaçta eşlik beklenmez, yalnız eğlencede.