bugün

Kimse bana herkes kendi seçiminden sorulur gibi tezlerle gelmesin hiç birini kabul etmiyorum baştan söyliyim. Bu andavallar adam gibi ülke görmek yerine arap görmeye gidiyorlar. Şimdi annemde gitmek istiyor. Neymiş yaşı gelmişmiş. Yapacağın herşeyi yap sonra günahlara reset çekmeye git. Oldu annecim diyemedim ya la.

Tanım: herkesin hayatına kimse karışamaz.
O değil de andaval demiyeydin iyiydi sana inancın için küfür eden var mı? Ziktir git nere gidersen bu ülkede olma islam düşmanıysan diyorum böyle hakaret edenlere.
Haccın islamın farzı olduğunu bilmediğin de açık çünkü günah silinsin diye gitmiyor insanlar hacca farz olduğu için gidiyor.
Ufak beyinli kardeşim benim oraya Arap görmeye gidilmiyor.Senin kavrayamayacağın başka sebepleri var.
londraya ibne görmeye mi gideceksin.
Bu andavallar genelde londrada hep ibne var sanan andavallardır.
londra ve mekke'yi kıyaslamak, entersan. ortak tek yönleri türkiye'ye göre yurtdışı olması olan iki şehrin anlamsız mukayesesi.
(bkz: adam haklı beyler)

bu entry sadece bakınızdan oluşuyor ve bakınızı sözlüğe eklemeyin. bu bakınızı vermek istediğiniz not edildi. sözlüğe bilgi sahibi olduğunuz konularda okurlara faydalı, bilgi içeren entry'ler girin.
3000 küsür tanesi,, yada neyse yaa...
Londra gidip geziceksin + nedir peki sadece güzellik görmek kültür tanımak. Ama haca gitmek kutsal topraklara ayak basmak. Peygamberimizin öldüğü yeri görmek. Dua etmek ayrı kesimlerden gelen insanlarla tanışmak. Kalkmış bir de utanmadan andavallar diyorsunuz. Size diyecek kelimem yok Allah görüyor biliyor sadece Allah dogru yola çevirsin seni.
cahilin fikri arap ise zikri de o oluyor vesselam.
fayn tenks ,end yu?
tek hücreli yazarımsı beyaanatı.