bugün

yıldız teknik üniversitesi kalite ve verimlilik kulübü tarafından bu yıl aralık ayında beşincisi düzenlenecek olan bir eğitim programıdır. alanında ilk ve tek olan uluslarası öğrenci organizasyonudur.

türkiye'nin en etkili iş ve kariyer kulüplerinden biri olan kalite ve verimlilik kulübü, 2005 yılından itibaren alanında öncü firmaların ve uzmanların desteğiyle lojistik eğitim kampı'nı düzenlemektedir. lek günümüzde en çok gelişen ve gelecekte en çok büyüyeceği tahmin edilen sektörlerden biri olan 'lojistik' sektörü üzerine katılımcıların bilgi edinmelerini ve mevcut bilgilerini ilerletmelerini amaçlayan seminerler ve sosyal aktiviteler içerir.

her sene kendini geliştirerek ilerleyen lojistik eğitim kampı bu yıl da uluslar arası alanda etkinliğini sürdürüyor. aralarında dünyanın dört bir yanından gelen değerli eğitmenlerin, değerli şirket çalışanlarının, basının ve sektörle ilgilenen öğrencilerin ve mezunların da olacağı 150 kişilik dev organizasyon 17-20 aralık 2009 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

kayıtlar online olacak ve 23 ekim-27 kasım tarihleri arasında olacaktır. sınırlı sayıda katılımcı kabul edileceğinden elleri çabuk tutmakta fayda var.

http://www.lojistikkampi.com/
lucien arkas ve ulaştırma bakanının da konuşmacı olarak katılması muhtemel olan kamptır.