1. .
  turk milliyetciligi dir.

  sözde ermeni soykırımı iddiaları gundemdeyken, pek cok insan 'ermenilerin de yaptıgı katliamlardan' söz etti. ermenilerin yapmıs oldugu katliamlar da dunya tarihine soykırım olarak gecirilebilirler.

  hayır gecirilemez. bu tarz seyleri meclislerden gecirmek icin lobi kurmak gerekir. once lobi icin calısacaksın. ondan sonra 'ermeniler soykırım yaptı' diyebilirsin. turk milliyetcileri lobi kurabilecek kadar ileri goruslu ve cabalı degilllerdir. olsa olsa solcu dövüp vatan kurtarırlar. çapları yetmez.

  ondan sonra yahudi lobisinin pesinde kosarız. ermeni lobisi abd de 'ermeni soykırımı'nı gecirmek icin ugrasıyor. bizim turk yoneticilerde, başbakan olsun şu olsun bu olsun, yahudi lobisine yalvarır halde, 'ermeni soykırımı kabul edilmesin yoksa sıcarız' diyerek. yahudi lobisindekilerin gözlerinin içine ağlamaklı ağlamaklı bakıyorlar.

  yok yani. lobi kurabilecek kapasiteleri var. nufus olarak yani. iş yapan şirketler de var, tek tuk. bir lobi kurun ya. bi hayrınız olsun.

  böbürlenip durun. yok turkler kırbacmısta, butun avrupa dizlerimizde titrermiş, tanrının super kullarıymısızda... buyuyun lan biraz. cıkın peri masallarından.
  ... syme