1. 1.
  (bkz: hdp li vekilin pkk lı oğlunun ibb de işe başlaması)

  CHP'li iBB'ye bağlı Müze Gazhane'de yönetime "liyakat" prensibine uymayan atamalar yapıldığı ortaya çıktı.

  iBB Müze Gazhane Müdürü Selin Tazalan, iBB Müze Gazhane Koordinasyon Şefi Tahir Alkan ve iBB Müze Gazhane inşaat Şefi Tolga Şahin'in lise mezunu oldukları öğrenildi.

  https://twitter.com/Beled...tatus/1445670432686764036

  #imamson
  4 -2 ... ruahue
 2. 2.
  lise mezunu cumhurbaşkanını alkışlayanlara dert olmuştur. ne oldu len diplomanın önemi daha yeni yeni mi duhul etti bünyenize. damat bakan yapılırken kız evlat çok dolgun mayış ile danışman yapılırken oğlan devlet vakıflarına başkan olurken aklınız neredeydi ?

  eş dost akraba diye atama yapan babam olsa yatacak yeri yok işin bu kısmı ayrı. biz bu arkadaşlar gibi işimize gelince kulaklarımızı gözlerimizi kapatıp işimize gelmediği zaman "ama adam lise mezunu olmaz ki canımmm" diyemeyiz. dersek bunlardan farkımız kalmaz..

  bir de o hdp li nin pkk lı oğlu "akp" döneminde başlamış işe anası çıktı açıkladı hala algı peşindesiniz ipneler.
  1 -5 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  insanlar kendileri yarrak gibi ama en mükemmeli bekliyorlar. Adam kayırıyorlar adalet bekliyorlar. Kendileri kötü niyetliler iyi niyet bekliyorlar. Böyle böyle uzar gider.
  1 ... white chocolate mocha
 4. 4.
  (bkz: ama o da yaptı)

  ha tamam o zaman.
  4 -1 ... masklavi
 5. 5.
  zaten bu ülkedeki kavga "çalmayın" kavgası değil "kim çalacak" kavgası. bak bakiim bir tane cehapeli eleştiriyor mu imamoğlunu.
  3 ... dis guclerin oyunu
 6. 6.
  --spoiler--

  (bkz: ama o da yaptı)

  ha tamam o zaman.

  --spoiler--

  sabahtan akşama burada en son 1950 de iktidar olmuş cehapenin icraatlerini örnek vererek kıymetlisi akp sini korumaya çalışıp "ama cehape de böyle yabmıştı" diyen adamlar gelip böyle şeyler yazınca acayip aptalca duruyor. sadece dost uyarısı kendi kendinizi aptal yerine koymayın ruhunuza yazık..
  1 -3 ... mel mel bakan gibson