1. 1.
  Beşiktaştır. Zira 8 atmışlardır.
  Türk futbolunu bireysellikten alıp modern anlayışın kollektif takım anlayışına adapte eden takım olan beşiktaş’ın tarihi hezimetidir.

  Futbol cahili fanatikler, bugünün başarılı ve müthiş futbol oynayan takımına bok atmak için sıklıkla anarlar liverpulu.

  Beşiktaş 3 sen sonra 12 gol de yiyebilir. Ama bu onun bugünkü devrim niteliğindeki futbol kültünü değiştirmez. Gs uefa ve süper kupa ile türk futboluna cesaret veren tarihi bir adım atmış, beşiktaş ile küllerinden inşa edilen bir takımın kollektif bir akılla modern futbolu ülkeye monte etmesi bakımından büyük bir iş yapmıştır.

  Bjk nin bugün gerçekleştirdiği sistem, türk takımları için çok ümit vericidir. Bunu bugün beşiktaş yaparken yarın fener yapabilir.

  Özetle.
  Cahil saçma şeyl yazıp rezil etmeyin kendinizi. Dötünüzle değil gözünüzle izleyin şu oyunu.

  Edit: başlık başıma kalmış...
  12 -2 ... tylerdurden
 2. 2.
  Madara ettiği, adeta ağlattığı, kendini Barcelona sanan, hakemlerin desteği ile şampiyonluk kazanan, ne yaparsa yapsın her daim bu ülkede fenerbahçe-galatasaraydan sonra anılacak mahalle takımı 8taş.
  3 -2 ... the punisher
 3. 3.
  Beşiktaştır.Gol atmaya doyamadı adamlar hakem +3 oynatmadı dua edin siz tinerciler.Ayrıca fenerbahçe yine uçan kaçan dediğin takımı silkmiştir.
  2 -2 ... kafamuzayda
 4. 4.
  şunlar şu başlığa birşeyler yazdıklar ben haz alıyorum kıskançlıklarını görüpte kudurduklarını gördükten sonra.

  renkli ciciş kardeşler. şike ve fetö olmadığında gördünüz demi türkiye'nin tek büyüğünü. futbol adil oynandıkca bu ülkede hep son 2 senede olduğu gibi olur bunu aklınızı kazıyın. birleşin ciciş kardeşler olarak zaten kardeşten farkınız yok. belki rekabet edersiniz.
  3 ... pasif paso agresif