bugün

limon yese yüzünü böyle ekşitmiyecek bjk lidir. o ne ya bir sn, kaç sekiz mi? hentbol mu?
liverpool hakkında ekşi sözlüğü fazla okumuş beşiktaşlı'dır.
belli bir tarihten önce liverpool' a sempati besleyen beşiktaşlı' dır. artık hangi tarihse, günahı boynuna.
Samimi bjklidir. En azından yapay davranıp hissiyatini saklamaz.
(bkz: ryan babel in Kasımpaşa ya gelmesi)
Çek cumhuriyeti'nin köy takımından 7 yiyen fenerliden ve ezeli rakibinden 6 yiyen galatasaraylıdan daha gururludur.
Liverpool'a değil, durup durup aynı yerden espri yapmaya çalışan, hahaa 8taş, 8jk filan diyen embesillere yüzünü ekşitir. yazık lan kimin çocuğuysa diye.
trömsö diyince götüm götüm kacan gs li kadar komik degildir.
(bkz: çirkin ol bakayım)
benim görmediğim beşiktaşlıdır. gecenin bi vakti aklına ortega * gelmiş galatasaraylı veya bir ihtimal rüyasında shevchenko görmüş uyanmış fenerbahçeli başlığıdır. gülüp geçin. o değil de siyah forma çok güzel olmuş hacılar.
yüzünü ekşiten sensin beşiktaşlılar da götüne girsin.
galatasaray'ın 6 attığını bilse hayata küser.
bir de iyi tarafından bakmak gerekirse sonraki maçta takım ve taraftarlar o kadar hırslanmıştı ki hem maçı kazandık hemde dünyanın en ateşli taraftarları olarak adlandırılan liverpool taraftarlarına en iyinin onlar değil biz olduğumuzu gösterdik. dünya duydu sesimizi. her ne kadar acı bir anı olsa da gururluyuz. yüzümüzü ekşitmeye gerek yok.
Birisine batan sonra da çıkmayan beşiktaşlıdır.
çarşı deyince yüzü ekşiyen akp li ile aynıdır.
real madrid deyince götünü tutan cinconludan yeğdir.
senin de gulumseyip stres atmana yardimci olan bjk lidir. seviyorum onlari.
güncel Önemli Başlıklar