bugün

dokuzuncu nesil yazar. hoşgelmiş. *
inşallah kızdır.
not: biliyorum yavşak erkeksin.

edit: yeni gördüm amk, "yavşak erkeksin" değil; yavşak, "erkeksin". ikisinde de anlam farklı la.

edit 2: "beni de yazın anam, kışı hapiste geçireyim" lafıyla güldürmüş yazar, hemfikiriz kardeş*
haklıyken haksız duruma düşen yazardır.

"koskoca liverpool başkanı çömezlere laf yetiştirmez." burası tamam.

"biz herkesin başkanıyız." bu olmamış.

çömezlere laf yetiştirmez? herkesin başkanıyız? çömez dediği de sekizinci nesil yazar bu arada. şimdi de bana yazar, "bende birinci nesildim ama silik yedim yeaaağ" he gülüm tamam.*
sürekli nick altına entry girerek buraları dutluktan kurtarmaya çalışan yazardır.eğer belediye başkanı ise dutluğu kurtarmanın daha dürüst yollarını bulmalıdır. *
Gereksiz.
(bkz: #17629790) entry si ile kurtçukların arasına girmiş yazardır. *
bıyığını taramak istediğim başkan.

aaauuuuu
liverpool ulku ocaklarina yardimlarini esirgemeyen aziz baskandir.
9. nesil ateist çaylak!!!
liverpool ülkü ocaklarını kuran insandır.
(#17629790) troldür.
entrylerinden troll olduğunu anladım. nickinden de anlayabilirdim ama çok iyimserim.
hoşgelişler ola.
"liverpool büyükşehir değil mi?"

şeklinde sorulası başlık, koskoca liverpool tek bir beledi,ye den mi ibaret, acilen ingiltere de yerel yönetimler yasası çıkmalıdır, acilen *
cahil yazardır, şöyle ki tt arenada fb gs ile 3 kez karşılaştı fb'nin 2 galibiyeti var, bundan ala kobra mı olur.
kendisini ingiliz sanan trolettin.
şikebahçe taraftarının içinde gezdiren yazar.
asla yalnız yürümeyecektir evine.
hoş gelmiş ve güldürürken düşündürmeye gerek bırakmayan yazar.
liseli yazar.
makam aracı yoktur, ekseriyetle taksi kullanırken görüntülenmiştir.
londra belediye başkanı olan dayımı tanıyor mu acep diye merak ettiğim yazar.

büyük ihtimalle benim gibi asil bir aileden geliyor. doğru mu başganım*?
hiç tanımam etmem kendisini ama ofiste sözlükte takılırken nickini görüpte güldüren yazardır.
baldızının yeğenini parklar ve bahçeler genel müdürlüğünde kıyak bir memurluğa yerkleştirmedikçe, bedavadan liverpool un, everton un maçlarını şeref tribününden izlemedikçe, yeni açılan metro hattının açılışında yalandan makinistlikçilik oynayıp şirinlik yapmadıkça gerçek bir belediye başkanı olamayacak abidir.
10 yaşında bir kürdofili.