bugün

amazon.com’da 18 pound’a satılan efsane tişört.

o altta farkettiyseniz iki adet fiyat seçeneği var. eğer beşiktaşlıysanız size 14.99 poundddaaahahahaa

ayrıca real madrid’e yazıklar olsun, biraz liverpool’dan feyz alsınlar şu ticaret işini. malmö’ye 8 adet taktılar ne tişört ne çorap bastırdılar, yazıklar olsun.

gerçi düşününce real madrid büyük takım ya. öyle liverpool gibi köy takımlarına 8 atınca tişört basacak kalibrede değiller.

yüzsüz ve görmemiş liverpool, pü allah belanı versin.

hahahahahah

https://www.amazon.co.uk/...ord-T-shirt/dp/B00GSI1MXC

görsel
Akıllara kadıköy hatırası ve fener ağlama tişörtlerini getirir.
bizim tişörtümüz burada, istediğimiz gibi şımarırız.

size anlık başarılarınızla ve paint’inizle hayatta başarılar.

hahah

görsel
Ülkemiz adına utanç verici tişörttür.
şampiyonlar ligi rekoru t-shirtüymüş. ulan yazıklar olsun şu adamlara rekor kırdırıp t-shirt bastırttınız.
beşiktaşa bir tebrik alalım.
hemen 1 adet sipariş ettim. teşekkürler amazon.
iyiki çıkartmışlar bu efsane maçın unutulmaması gerekir.
Evertonlu olmama rağmen hoşuma giden tişört, Almayı düşünüyorum.
bundan bile prim sağlayan o ergen beyinlerinize yazık.
cidden üzülüyorum.
hangi takımlı olduğum önemli değil. fakat senin kendi topraklarında bir takımın talihsiz sonucu elin ingilizi taş.ak haline getirecek ve sende bundan feyz alacaksın, gurur duyacaksın, taş.ak geçeceksin. o yüzden bu ülkeden bir bok olmaz dostum.
maçkolik forumlarında 14-15 yaşındaki tiplere özenmeyin.
benim gözümde hainsiniz.

ben galatasaray ın porto karşısında tek kale oyunu sonrası yenilmesini kaldıramıyorum ya da fenerin elin hırvatından 4 tane yemesini. sen burada hala 8-0 goygoyu yapıyorsun yazık.

görsel
paraya kıyıp satın aldığım tişört. biraz tuzlu oldu ama böyle rekorların anılaştırılmış ürünleri daima dikkatimi çeker.

umarım kiev ya da bayern bu şekil bir tişört çıkartmaz, dayanamıyoruz alıyoruz. bu sıkıntılı süreçlerde bütçeye kur farkından dolayı darbe vuruyor tabi. ocağımıza incir ağacı diktin karakarga mutlu musun?
hahah..

acaba babel de bu tişörtten almış mıdır bir tane. almamışsa bunu kendisine hediye etmek isterim.

görsel

görsel
madem ki ''rekorların anılaştırılmış ürünleri daima dikkatini çekiyor '' koleksiyonuna şu tişörtü de eklemeni rica ediyorum;

görsel