1. 1.
  bu sene kemer de düzenlenen, küçücük çocuklara dansöz kıyafeti giydirilen, haberini okurken kusma ihtiyacı hissettiğim, annesi genelevde çalışmış insanların düzenlediğini tahmin ettiğim organizasyon.
  9 ... imhotep
 2. 2.
  little miss sunshine filminde çok güzel göndermeler yapılmıştı bu tip organizasyonlara. filmi izleyenler bilir. yaptıkları asıl edepsizlik değilmiş gibi küçük kızın sahnede yaptığı striptizi ayıplayan organizatörlere ülkemizde de benzeri bir cevap verecek aileler çıkar belki ilerde.

  hamiş: yarışmaya katılan anne babalara da dikkati çekmek isterim. belki masum bir yarışma diyebilirler buna ama küçük yaşta kadın kıyafetleri giydirilip, ağır makyajlar yapılan çocuktan anormal davranışlar görülünce suçu kendilerinde bulmak gerekir.
  9 -1 ... risorder pejmurder
 3. 3.
  çocukların haline bakınca bende çocuk pornosu izlenimi uyandıran yarışma. küçücük bedenlere güzel görünmeleri için kimyasalları sürüp sahneye çıkaralım, bu dünyada güzelliğin para ettiğini onlara şimdiden empoze edelim.
  7 ... bad influence
 4. 4.
  küçük kızlara ve ergen kızlara özel yapılmış güzellik yarışmasıdır. küçük kızların neresine, hangi sübyancı şehvetle bakarak güzeli(!) seçerler bir türlü anlaşılmaz.
  3 ... selia
 5. 5.
  Onikinci nesillerin katılabileceği yarışma.
  -3 ... ekonovich
 6. 6.
  dunyanin neresine olursa olsun yapilmasi, orgutlenmesi tamamen yasaklanmasi gereken hastalikli sov programi.

  belli bir yasi gecmis, kenidni dunya guzeli sandigi halde monoton evlilik ve cehalet dolu ozgunven patlamasi yasayan frijit kadinlarin cocuklarini zorladiklar sey.
  1 ... wake up neo
 7. 7.
  çocuk istismarıdır bu.
  2 ... flat head
 8. 8.
  şerefsizliktir.
  1 ... dakandazz
 9. 9.
  yarışmayı düzenleyenlerden çok yarışmacıların ailelerinin hasta olduğu bir organizasyon. Bu çocukları reklamlarda yahut ürün tanıtımlarında kullanmak isteyen tonla şirket olabilir ve yarışma düzenlemek bir nebze sapıklık değil bir nevi taleptir, bu anlaşılabilir ancak yarışmacıların ailelerinin hiçbir haklı gerekçesi olamaz, olmamalı.
  2 ... sonumuzneolacak
 10. 10.
  Çocuk (istismar başka) sömürüsü. O yaştaki çocukların psikolojisini düşündüklerini hiç sanmıyorum. Reklam v.b. işler için basamak. Gelir kapısı. Çocukları at gibi yarıştırmak Ailelerin tercihi gibi görünse de en büyük sorumsuzluk da yine ailelerin.
  2 ... gazeloglu